Používáte Firefox? Nezapomeňte provést update!

Firefox je skvělý prohlížeč. Ale nedávno se v něm objevila bezpečnostní chyba. Právě díky Mozille se hackeři mohou vzdáleně připojit k počítačům uživatelů. Hackeři mohou spustit škodlivý kód v uživatelských systémech.

firefox-303322_640

Používáte na svém počítači prohlížeč Firefox? Pak doporučujeme jeho okamžitou aktualizaci! Vzhledem k nedostatkům fragmentů HTML v privilegovaných dokumentech pro Chrome mohou hackeři v uživatelských systémech spustit škodlivý kód tím, že přesvědčí uživatele, aby otevřel odkaz nebo soubor. To by potenciálně mohlo umožnit hackerům instalovat programy, měnit hesla a komprimovat data uživatelů. Tato bezpečnostní chyba se týká uživatelů, kteří používají Mozillu Firefox na ploše počítače, Firefox pro mobilní zařízení je údajně v pořádku.

zdroj/foto: mashable.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru