Dnes vyšlo 15 článků

Pouzdro, se kterým vyfotíte kohokoliv, aniž by si toho dotyčný všiml

Ocitli jste se v situaci, kdy jste potřebovali někoho vyfotit, aniž by si toho dotyčný všiml? V takovém případě nastává velký problém, protože někoho vyfotit chytrým telefonem je příliš okaté. Svůj smartphone musíte natočit tak, aby se dotyčný objevil před objektivem fotoaparátu. Nicméně s novým pouzdrem pro iPhone 6 a iPhone 6s budete při focení skutečně nenápadní.

Pouzdro jménem COVR Photo vám umožní vyfotit kohokoliv a kdekoliv, aniž byste museli svůj mobilní telefon nějak natáčet. Pouzdro disponuje zabudovaným objektivem, který dokáže obraz z fotoaparátu přesměrovat do sebe. Vy pouze stlačíte spoušť a vyfotíte přesně to, co jste potřebovali. A nikdo si toho ani nevšimne.

iphone

Foťte, aniž by si toho někdo všiml.

A pokud budete chtít použít zabudovaný mobilní fotoaparát, stačí objektiv v pouzdře posunout a uvolnit tak fotoaparát iPhonu. Cena takového obalu je 50 dolarů.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru