Dnes vyšlo 15 článků

Potřebujete vypadat profesionálněji?

Máte malou firmu, nebo s podnikáním teprve začínáte a potřebujete udělat dobrý dojem na investora, partnera či důležitého zákazníka? Celkem snadno toho dosáhnete, pokud se dobře obléknete, přijedete v luxusním voze a vše podtrhnete profesionálním jednáním. Nemusí vás to přitom stát miliony.

Co si budeme povídat, každý se raději svěří do rukou firmy, která má evidentně dost zakázek na to, aby si její majitel mohl pořídit hezky padnoucí oblek a pěkné auto. A že je to ve skutečnosti jinak? Nemusíte se chlubit, že je auto jen z půjčovny, nikdo se ptát nebude. I vy si na chvíli budete připadat, jako by bylo vaše.

Aspoň na jeden den jako král

Až vás příště bude čekat důležité jednání, vzpomeňte si na možnost půjčení automobilu. Nějaká autopůjčovna se pravděpodobně najde i ve vašem okolí a určitě bude mít v nabídce vůz, s nímž uděláte pozitivní dojem. Záleží jen na vašich preferencích a finančních možnostech.

Jestliže sídlíte v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích, Karlových Varech, Ústí nad Labem nebo okolí, zkuste se podívat do půjčovny Europcar. Právě ta je pravidelně hodnocena jako Autopůjčovna roku, za což může široká nabídka aut s maximálním stářím 6 měsíců a vysoká spolehlivost.

car-2247146_640

Manažerské vozy klidně na den

Autopůjčovna Praha Europcar má nabídku přehledně rozdělenou a jednou z kategorií jsou dokonce vozy přímo pro manažery. Je jen na vás, zda si vyberete Audi, Superb, Mercdes-Benz nebo třeba BMW. Půjčit se dají klidně na jediný den, jedinou nevýhodou je, že si je musíte vyzvednout na některé z poboček. V Praze buď v centru, nebo na letišti Václava Havla. S sebou si musíte přinést pouze řidičský průkaz, občanku nebo pas a platnou platební kartu.

S novým a spolehlivým autem uděláte nejen dobrý dojem, ale také se v něm hned budete cítit sebevědoměji. A to je přece pro úspěšné jednání také důležité, ne?

Foto: Pixabay/MatanVizel

Komentáře

Nahoru