Potřebujete snížit náklady na provoz auta? Tento startup udělá z vašeho auta pojízdnou reklamu

Všichni víme, že vlastnit auto není dnes jednoduchou a už vůbec ne levnou záležitostí. Toto ovšem neplatí v případě amerického startupu Wrapify, který umožní majitelům aut získat alespoň část nákladů zpátky.

Prostřednictvím startupu Wrapify můžete jednoduše svůj automobil pronajmout společnostem, které už omrzela klasická outdoorová reklama a hledají nové cesty, jak zvýšit povědomí o své značce.

A jak to funguje?

Na internetových stránkách společnosti Wrapify najdete dvě možnosti registrace. První možnost je určená pro majitele, kteří se rozhodli nechat polepit svůj automobil a druhá je pro firmy, které tyto majitele hledají. Poté co se majitel auta zaregistruje, vybere si kampaň pro kterou svůj automobil použije. Poté, co se obě strany dohodnou, majitel auta odveze své auto na určené místo, kde mu ho zdarma polepí.

UTI1876870_t837

Výši odměny vypočítá mobilní aplikace

Výši výdělku hlídá mobilní aplikace, kterou majitel používá po dobu dohody. Průměrně si tak může majitel auta vydělat až 450 dolarů měsíčně, což je v přepočtu zhruba 11 160 korun. Vše záleží na tom, kolik kilometrů měsíčně ujede, zda uvízne v dopravní zácpě nebo jestli často projíždí velmi osídlenou oblastí.

Služba momentálně funguje ve více než 10 městech v celých Spojených státech.wrapify

Zdroj: m-journal

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru