Dnes vyšlo 1 článků

Potřebujete si půjčit? Zkuste Planet půjčku

Mnoho lidí se dostane během svého života do situace, že potřebují půjčit. Při financování bydlení pomůže hypotéka. Při vybavení domácnosti zase klasická spotřebitelská půjčka. A jaký úvěr zvolit, pokud se dostanete do finančních problémů?

Je to půjčka online. Varianta, která je na našem trhu stále poměrně mladá, ale vzhledem k počtu společností, které ji nabízejí, je to stálice. A do tohoto segmentu patří i Planet půjčka, kterou můžeme označit za ideální příklad.

Kolik peněz si můžete půjčit?

Segment mikropůjček byl, je a bude charakteristický tím, že se nespecializuje na žádné astronomické sumy. Cílem daných úvěrů je snaha o poskytnutí řešení v případě finančních problémů. A tomu také odpovídají sumy, o které si lze požádat. Ty se pohybují v řádech stovek a tisíců korun. Zmíněný produkt nabídne konkrétně částku v rozmezí 5 00 – 4 500 Kč.

Zajímavou charakteristikou je fakt, že se tento typ úvěru nesplácí pravidelně, ale jednorázově. Stačí si zvolit termín splatnosti, do kterého musí být peníze na účtu poskytovatele. Běžná doba je 30 dní, přičemž není problém si ji v případě nutnosti prodloužit.

6848823919_724f516a05_z

Komu se půjčka hodí? V podstatě každému

Už z výše uvedeného popisu je jasné, že tento úvěr bude celkem unikátní. A to je pravda. Potvrzuje to také fakt, že si o něho může požádat v podstatě každý. Půjčka bez registru ihned se může hodit nejenom problémovým klientům v registrech, ale přijde vhod i nezaměstnaným. Proč? Jelikož ani příjem není nutné dokládat. Když to shrneme, mohou kromě výše uvedených skupin + zaměstnanců a podnikatelů žádat o peníze i:

  • Maminky na mateřské dovolené
  • Starobní nebo invalidní důchodci
  • Studenti na středních i vysokých školách

Kdy a jak získáte peníze?

Představme si situaci, že si i vy podáte svou žádost. Co váš čeká poté? Jednoduchý postup spojený s vyřízením. Ten proběhne online, bez nutnosti kamkoliv chodit, cokoliv podepisovat, nebo posílat. Samotný proces vyřízení navíc nemusí trvat déle, než několik málo minut. Jakmile vám přijde informace o schválení, kterou SMS půjčka pošle na váš mobilní telefon, odcházejí k vám i peníze. Jak? Samozřejmě bankovním převodem. Ve chvíli, kdy jsou připsány, je můžete libovolně využívat, protože tento typ úvěru je neúčelový! Hodí se tedy nejenom na řešení finančních problémů, ale může být využitý i k nákupu různého zboží, stejně jako různých služeb.

Jak je to s úrokem?

To nejdůležitější jsme si nechali na konec. Zde Planet půjčka rozhodně potěší tím, že v souvislosti s výší svých úrokových sazeb nijak nevyčnívá v porovnání s konkurencí. Je jasné, že úroková sazba je vyšší, než je tomu třeba u bankovních produktů. Na druhou stranu jednoduchost a rychlost vyřízení mohou být důvody, proč ji tolerovat a přistoupit na ni.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru