Potřebujete rychle vytvořit banner? Zkuste online aplikaci Banner Now

Potřebujete rychle vytvořit banner? Zkuste online aplikaci Banner Now

Jednou z hlavních součástí online marketingu je i používání reklamních bannerů. Pro vytváření profesionálních bannerů ovšem není Banner Now tolik vhodný. Banner Now je vhodný především pro ty uživatele, kteří nejsou moc nároční na grafiku a přílišnou dynamičnost. Banner Now dokáže ušetřit velkou spoustu času. A to zejména díky dostupnosti aplikace přímo v prostředí internetového prohlížeče.

Banner Now nevyžaduje po uživatelích žádné znalosti z oboru programování. Používání je naprosto jednoduché, čehož si jistě všimne i ten, kdo se tvorbě bannerů věnuje jen krátce. S touto aplikací je možné vytvářet bannery všech možných velikostí a podob. Od textových bannerů až po grafické. Aplikace má výhodu i v tom, že nepožaduje registraci. A to ani v případě, že budete chtít vytvořený banner použít. Po dokončení stačí kliknout na tlačítko pro vygenerování a do minuty bude odkaz k přímému stažení souboru do počítače plně k dispozici.

Co je vůbec banner?

Banner se používá k propagaci určité internetové stránky, která nabízí nějaké produkty nebo služby. Vytvořen může být v několika velikostech. Velikost banneru se nejčastěji udává v pixelech. Jeho podoba by měla potencionálního zákazníka nebo jen návštěvníka webu určitým způsobem zaujmout. Například tím, že se nezobrazuje ve statické podobě, nýbrž v dynamické.

Vlastnosti aplikace Banner Now

Sám název mluví za vše. Pokud pospícháte a nemáte čas někde shánět bezplatný software, který by vám vyhovoval, Banner Now je jednou z nejvhodnějších voleb. V případě, že si nějaký banner vytvoříte, můžete ho následně uložit do formátu SWF. Již připravená knihovna médií nabízí velké množství ikon, pozadí, tlačítek, ale i fontů. Do banneru je možné dokonce nahrát vlastní obrázek.

Jak aplikaci používat?

Chcete-li začít vytvářet banner, přejděte na stránky Banner Now. Po kliknutí na „Create Banner Now“ se objeví všechny dostupné nástroje. Přehlednost a jednoduchost je pak jednou z dalších stránek, kterými se může Banner Now chlubit. Na výběr je nejdříve několik velikostí banneru. Nijak se neliší od těch, které jsou normálně používány. Výběrem kategorie pak úplně potvrdíte, pro jaký druh webových stránek je banner určen.

V případě zájmu není nutné využívat pouze grafické objekty dostupné přímo v aplikaci Banner Now. Právě vytvářený banner je možné obohatit vlastními obrázky. O podporu formátů se není třeba bát. Po několika dalších kosmetických úpravách, jejichž dokončení umožní dostatek potřebných a užitečných funkcí, lze banner prohlédnout v plnohodnotném náhledu.

Co se týče textu, na výběr je několik fontů, velikostí a barev. Aby byl text ještě poutavější, vývojáři Banner Now připravili pro své uživatele možnost použití několika efektů. Pokud nebude mít uživatel zájem o export do SWF formátu, může využít zaslání banneru na e-mail. Celkové časové vytížení při vytváření banneru záleží na jeho propracovanosti a velikosti.

Znáte lepší aplikaci pro tvorbu bannerů zdarma?

Komentáře

Nahoru