Dnes vyšlo 1 článků

Potřebujete motivaci do roku 2016? Pomůže vám tento diář!

Zaznamenávejte si všechny důležité schůzky hezky přehledně, ale nezapoměnte i na své sny a žitovní plány. Ačkoli je diář nepostradatelným organizačním pomocíkem, většinou se omezuje jen na vypsané dny v týdnu a státní svátky. Příjemnou změnou je diář Doller.

Pro všechny milovníky plánování a organizování je tento diář jako dělaný! Zakladatelé projektu, Jiří Doležal a Jan Emler, na svůj neobvyklý diář vybrali pomocí české crowdfundingové platformy Startovač, už přes 200 tisíc. Taková částka je ohromný úspěch, zvlášť pro něco, na první pohled tak obyčejného.

Potřebujete motivaci do roku 2016? Pomůže vám tento diář!

Co je na něm tak revolučního?

Znáte všechny ty novoroční předsevzetí, které nakonec skončí neúspěcham? V tomto diáři si nejen sepíšete svoje vize pro celý nový rok, ale díky šikovnému rozdělení, si ještě k těm ročním, nastavíte i měsíční a týdenní cíle. Tímto rozepsáním zvýšíte pak pravděpodobnost jejich splnění. Diář má speciální místo pro zazanamenávání snů, dlouhodobých cílů i vizualizací svých plánů. Nechybí ani pravidelná dávka motivačních citátů slavných a úspěšných, či prostor pro shrnutí uplynulého měsíce.

Potřebujete motivaci do roku 2016? Pomůže vám tento diář!

Navíc je vyrobený v České Republice a tištěný na egologicky šetrném papíru. Je tento diář něčím, po čem už dlouho toužíte? Více fotografií a informací najdete na jejich Facebook stránce.

Zdroj: doller.cz, startovac.cz

Jiří Doležal a Jan Emler

Komentáře

Nahoru