Potřebuješ okamžitou energii? Dej si panáka Samurai shot a buď čistej

Hledáte rychlý způsob, jak získat novou dávku energie? Pokud se potřebujete lépe soustředit na svou práci nebo učení a už vás omrzela neustálá konzumace sladkých energy drinků či kávy, máme pro vás tip, jak si poradit i bez nich.

samurai

Je přírodní, bez barviv a krásně voní, přitom už v množství o velikosti panáku skrývá takovou energii, že vás okamžitě nakopne. O čem je řeč? O kvalitním sypaném čaji! Tedy přesněji o produktu Samurai shot, který se i přes neobvyklý název pyšní českou výrobou. Jedná se o energetický nápoj tvořený velmi silným výluhem z čaje a bylin.

Za projektem stojí čajový specialista, zakladatel festivalu Čajomír a člen Světové čajové asociace Jaromír Horák, který se v létě 2015 rozhodl využít čaje jakožto specifického stimulantu s obsahem teinu a vytvořil produkt Samurai shot. Jeho čajový extrakt vzniká více než 12hodinovým louhováním sypaného čaje a různé směsi bylin v horké lázni ve velkých kotlích. Protože jde o velmi silný výluh, doporučuje ho autor myšlenky pít raději po jídle, zároveň však uvádí, že právě čaj tělu pomůže jídlo lépe strávit a rozproudit metabolismus. Žaludek je totiž jedna z dvou primárních oblastí, na kterou koncentrát blahodárně působí. Tou druhou je přirozeně hlava, které umožňuje lepší soustředění.

Nealkoholický produkt je možné zředit vodou a pít jako horký nebo ledový čaj, s dalšími přísadami v rámci koktejlu nebo samostatně v podobě silného panáka nabitého energií. Zajímavá je také jeho kombinace s alkoholem. Čaj ho velmi dobře vstřebává a pomůže vám tak při alkoholické jízdě vydržet déle, popřípadě méně trpět po následném probuzení. Pokud se rozhodnete pro některou z variant v základní edici, můžete si být navíc jisti, že neobsahuje žádný cukr. PURE DARK, BITTER GREEN a SWEET FLOWER se tak liší především množstvím kofeinu. Na své si přijdou i vegetariáni, vegani a bezlepkáři. Jaromír Horák ale varuje před nadměrnou konzumací, která může vést ke zdravotním obtížím.

Tak co, je libo panáka čaje podle české receptury?

Zdroj text/foto: Samurai shot, zdroj video: Youtube

Svůj život momentálně dělí mezi studium médií a andragogiky, drobnější copywriterské projekty a stáže. Po gymnáziu vedly její kroky na univerzitu, do regionální redakce novin a reklamní agentury, kde postupně získala cenné zkušenosti z oblasti žurnalistiky a reklamy, kterých si dodnes velmi váží. Ve volném čase se věnuje koordinaci festivalů po stránce PR. Skutečný odpočinek jí přináší vyčerpávající sport, dobrá kniha nebo kvalitní film.

Komentáře

Nahoru