Dnes vyšlo 15 článků

Postele z masivu: Odpočívejte kvalitně

Každý z nás stráví téměř třetinu života v posteli. Ať vynaložíte síly jakýmkoliv způsobem, tak dříve nebo později si vaše tělo řekne o notnou dávku odpočinku. A novou energii většinou nabíráme vleže. Ve spánku relaxujeme, vleže se léčíme z nemocí a zranění. Ten, kdo postel vymyslel a první sestavil, měl získat Nobelovu cenu za převratný objev pro civilizaci. Nesmazatelně a na věky se totiž zapsal do historie lidstva.

Kvalitní postel pro všechny

A jak známo, tak jsme lidé pohodlní a toužíme po tom, aby čas strávený na lůžku byl relaxací, odpočinkem, abychom dopřáli svému tělu to nejlepší. A tak dříve nebo později se začneme poohlížet po posteli kvalitní, která nám všechny tyto zmíněné požadavky splní k naprosté spokojenosti. Pravda, je, že požadavky pro výběr postele jsou individuální. Někdo požaduje postel menší, jiný naopak prostornější. Kritériem jsou i prostorové možnosti místa, kam postel bude umístěná.

Výběr postele není jednoduchý

Na trhu nás neustále reklamy zaplavují nabídkami postelí a lůžek všemožných typů, velikostí, z různých materiálů a v rozličných barevných variacích. A také za ceny, aby nabídka odpovídala požadavkům zákazníků. Za život tak vystřídáme mnoho postelí, abychom nakonec museli ocenit, že kvalita je důležitým prvkem při výběru opravdu kvalitní postele.

Určitě mi dáte za pravdu, že většinou, při výběru kvalitního lůžka, budete preferovat postele ze dřeva. A ideálně  postele z masivu. Dřevo je univerzální materiál a vhodně doplní jakýkoliv interiér ložnic i obytných prostorů. V případě potřeby jsou postele z masivu rozebíratelné a spolehlivě svou funkci budou plnit i po opakovaném složení, jsou robustní a snesou vysoké zatížení.

Postele, které vydrží – masiv je masiv

Pokud tedy budete hledat postele masiv, pak určitě nepřehlédněte nabídku Truhlářství Miček. V nabídce výrobků, které prostřednictvím internetu tento výrobce nabízí, je široká řada typů a provedení právě postelí z masivu. Pevných, stabilních, ze silného, výběrového dřeva. To mimo jiné zaručí, že i po čase používání postele z masivu nevržou a neskřípou.

Postele z masivu, které jsou v nabídce, se vyznačují vysokou kvalitou řemeslného zpracování. Další prioritou, která je při konstrukci a výrobě zohledňována, je snadná možnost montáže. Povrchová úprava postelí pak zabraňuje předčasnému stárnutí dřeva. Proto i po čase bude postel vypadat stále jako nová.

Proč vybrat postele od truhláře?

Postele z nabídky Truhlářství Miček jsou zhotovovány na míru dle individuálního požadavku na rozměry postele. Jejich zpracování je ve srovnání s komerčně nabízenými produkty mnohem kvalitnější a postele jsou, s ohledem na použitý materiál, výrazně robustnější. Kromě standardní nabídky modelových postelí nabízí výrobce svým zákazníkům také možnost zhotovit postele masiv podle návrhu zákazníka. Stejně tak si může zákazník zvolit povrchovou úpravu nebo barevné ladění použitého dřeva. V případě individuálních požadavků na zhotovení postelí výrobce garantuje, že cena výrobků bude ve výsledku nižší ve srovnání s designovými produkty, u kterých je kladen důraz především na stránku designu na úkor praktického využití.

Bohatá nabídka matrací a osobní odběr

Součástí nabídky Truhlářství Miček je i výběr kvalitních a cenově dostupných matrací. Stejně tak mohou zákazníci využít nabídky nejrůznějších doplňků, jako i doplnění postelí o různé typy úložných prostorů.

Zákazníci z Liberce a Jablonce si mohou postel vyzvednout osobně, pro ostatní zákazníky je doprava zajištěna smluvním dopravcem.

Přesvědčte se na vlastní oči

Firma sídlí ve Velkých Hamrech a s nabídkou výrobků se tak můžete seznámit při osobní návštěvě prodejny. Třeba jako zastávku při výletu do Jizerských hor nebo do Krkonoš a zároveň si užít návštěvu muzea energie, které se nachází v areálu firmy.

V nabídce Truhlářství Miček si vybere každý, i ten nejnáročnější zákazník. Stačí si vybrat z bohatého sortimentu a do šesti týdnů spíte na nové posteli. A cena? Ta odpovídá kvalitě a stoprocentnímu provedení.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru