Dnes vyšlo 15 článků

Pošlete svým nepřátelům prd ve skleničce

S podobnými nápady se v poslední době doslova roztrhl pytel. Ne s prděním do skleničky, ale s tím, jak se pomstít nepřátelům. Nejdřív to byla třpytková pomsta, kdy jste mohli lidem poslat třpytky, které se jim všude rozsypaly. Pak přišly gumové penisy, které možná někomu mohou udělat radost. A teď můžete všem, kteří vás štvou, poslat prd ve skleničce.

Send a Jart (Jart je spojení slov jar = sklenice a fart = prd) je služba, která za deset dolarů pošle vašemu nepříteli prd ve skleničce a nějaký pěkný vzkaz, který si vymyslíte. Můžete si přitom vybrat z různých zápachů. Upřednostníte prd řidiče náklaďáku, který 8 hodin sedí v autě? Nebo opilého kluka? Nebo si myslíte, že bude lépe vonět výpar ze soutěživého jedlíka, který spořádá všechno, na co přijde?

„Každý prdí. Ale jen Jart může lidem sdělit, že si zaslouží čuchat ten smrad,“ píše se na webu.

To jako vážně chytají prdy do skleniček?

Zajímalo by vás, jak se takový prd ve skleničce vyrábí? Nás taky. Ale Send a Jart tvrdí, že je to výrobní tajemství. Koneckonců si tedy můžete představovat, co chcete. Klidně se domnívejte, že zaměstnávají řidiče kamionů, opilé kluky a velké jedlíky, kteří jim naplňují skleničky.

send-a-jart

Vypadá to jako hezký dárek. Jenže sklenička kromě vzkazu obsahuje také nevoňavé překvapení

Podle toho, co uvádí na webu služby, prd sice nezamoří celou místnost, ale zato vydrží zapáchat 3 – 5 dní!

Vhodné pro bývalku nebo spolubydlícího, kterého nemůžete vystát

Tímto vznešeným dárkem můžete obdarovat prakticky kohokoliv, kdo vás štve. Hodí se pro nesnesitelného šéfa, otravného spolubydlícího, bývalku, co vás podvedla, nebo pro osobu, na kterou zrovna myslíte. Jedna ze spokojených zákaznic například píše, že ho na Den otců poslala tátovi za to, jak ji v dětství bil. Jak vidíte, vyřešíte s ním i starší křivdy. Hned se vám bude klidněji spát.

Bad-Smell

Toužíte, aby vaši nepřátelé nemohli dýchat?

Jediná škoda je, že služba zatím nezasílá do zahraničí, a tak máme smůlu. Do budoucna by se to ovšem mělo změnit, a kdo ví… Třeba brzy vznikne také český ekvivalent tohoto nápadu, jako to bylo s českou třpytkovou pomstou. Jenže to by někdo musel odhalit výrobní tajemství, jak se vlastně tvoří ty prdy.

Mimochodem obdarovaný z dárku bude mít ještě jiný užitek než vyvoněný obývák. Po pár dnech bude hezká sklenička použitelná třeba jako vázička nebo stojánek na tužky.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru