Pošlete někomu balíček penisů. Gumových a k jídlu!

V poslední době se s podobnými nápady roztrhl pytel. Ve velkém to odstartovala třpytková pomsta a od té doby se začínají množit další nápady, které vám navrhují, jak někoho vytrollit. A čím větší blbost to je, tím víc se jí podle všeho daří.

Podívejte se na tu fascinující hromadu penisů v promo videu služby Dicks by Mail.

Jak to může někoho napadnout?

Devětadvacetiletý muž vystupující pod přezdívkou Dick Richards byl jednoho dne opilý a žertoval s přáteli. Napadaly je různé hlouposti a jednou z nich bylo právě posílat gumové penisy. Jenže pod vlivem alkoholu se mu nápad zdál dobrý ještě druhý den, a tak si sedl k počítači a vytvořil nápadu web. Nejtěžší prý bylo vybrat tu správnou doménu a zajistit dodávku penisů.

„Nikdy jsem nečekal, že zbohatnu zrovna na něčem takovém, ale budu si tu slávu užívat, dokud trvá,“ uvedl Dick Richards.

Začátky nebyly lehké. Během prvních týdnů měl jen pár objednávek. Ale pak někdo, kdo jeho službu využil, nahrál obrázek gumových penisů na Imgur a spustil tak lavinovou reakci. Během několika následujících dnů si službu objednaly tisíce lidí.

CSdolyR

Jsou pěkně barevné

Má vám vykouzlit úsměv na tváři

Zatímco třpytková pomsta byla vyloženě určena lidem, které nemáte rádi, s DicksByMail.com je to jinak. Služba byla vytvořená primárně proto, aby lidem vykouzlila úsměv na tváři. Můžete si z někoho jen tak vystřelit. Nebo zásilku poslat někomu, o kom si myslíte přesně to, co mu pošlete.

eat_a_bag_of_diskc

Zásilka obsahuje i vzkaz, kdybyste náhodou nevěděli, co s obdrženým dárkem dělat

Za 25 dolarů můžete někomu udělat radost i vy. Služba stojí 15 dolarů, dalších deset vás bude stát poštovné do ČR.

thats_a_penis_reverse

Někdo z uživatelů na Imguru se ale ptal, jestli mají krémovou náplň. Nemají. To je snad jediný nedostatek.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru