Poškozené Kapusty.cz se nově ujímá xHosting.cz

Poškozené Kapusty.cz se nově ujímá xHosting.cz

Hosting Kapusta.cz se propadl do hostingových pekel. Prošel masivní ztrátou dat ze svých serverů díky útoku a bylo podáno trestní oznámení na neznámého pachatele. To vše a mnoho dalšího zapsalo Kapustu mezi nekvalitní služby českého internetu, mnoho zákazníků raději odešlo a hosting byl proklínán. Možnou změnu může znamenat přebrání hostingu společností xHosting.cz, jejímž hlavním úsilím bude nejen obnovení funkčnosti webových stránek zákazníků, ale také zkvalitnění služeb a zlepšení pověsti Kapusty. Zpráva o této změně se objevila na úvodní straně hostingu.

Jako první se xHosting.cz pustil právě do opravy celého hostingu. Společně s týmem odborníků se snaží napravit vzniklé škody, ale již teď upozorňuje na ztrátu některých dat. Toto zklamání bude čekat hlavně zákazníky, jejichž obsah byl nahrán na serverech „kvetak.kapusta.cz“ a „paprika.kapusta.cz. xHosting také nabízí možnost okamžitého přechodu na jejich vlastní servery.

Podle našich vlastních zkušeností můžeme soudit, že tato změna přispěje ke zlepšení úrovně, funkčnosti, ale také profesionality podpory Kapusty. Společnost xHosting.cz hodnotíme kladně a můžeme ji našim čtenářům doporučit. Společnost navíc garantuje dodržení veškerých smluv a dohod s předchozím vlastníkem hostingu a postará se také o zvýšení bezpečnosti serverů, tedy i uložených dat zákazníků.

Štítky: , ,

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru