Portál Voyo nabízí premiérové seriály TV Nova

Portál Voyo nabízí premiérové seriály TV Nova

Společnost CET 21 oznámila spuštění nového portálu Voyo. Ten má nabízet premiérové pořady TV Nova, živá vysílání zápasů, koncertů a další. Portál zároveň obsahuje i placené služby. Za poplatek si návštěvník může pustit ještě nevysílané epizody svých oblíbených seriálů i různé filmy. Kromě toho si samozřejmě může procházet archív a přehrávat si díly, které již v televizi vysílány byly.

V archívu tedy nechybí oblíbená Ordinace, Ulice, Comeback, Mr. GS, Kobra 11 a další. Z filmů si mohou například vybrat  Milionáře z chatrče, Bathory, Valiant, Zelené peklo a další.

Ceny placených filmů a dalších pořadů se pohybují v rozmezí 50 Kč až 80 Kč. Způsob placení je jednoduchý, stačí zaslání jedné SMS. K přehrání však potřebujete mít nainstalovaný program Silverlight, pro přehrání trailerů Flash Player. Placený obsah bude v sekci VOYO+, která bude spuštěna až příští týden, kdy do ní budou vloženy filmy.

Zdroj: Nova.cz

Štítky:

Petr je jedním ze spoluzakladatelů diskuzního portálu RostWorld.cz. Podílel se na složení moderátorského týmu a dodnes je jedním z nejvyšších lidí z RostWorldu. Drží se v anonymitě, ale rozhodl se pomoci i našemu magazínu. Proto se bude starat o zajímavé články ze světa IT a rozhovory se členy magazínu.

Komentáře

Nahoru