Tisková zpráva: Portál pracovních pozic WANTED-IN posiluje Leona Štalmachová

Ing. Leona Štalmachová, MBA se stala novou posilou pracovního portálu WANTED-IN, který umožňuje zapojení třetích stran při náborovém procesu fungujícího na bázi doporučení. Leona nastoupila ve společnosti WORK-IN agency s.r.o., která portál provozuje, na pozici Managing Partner. V projektech společnosti bude zastřešovat zejména chod obchodního oddělení. Leona přišla do firmy s dlouholetými zkušenostmi v oblasti HR. Dříve působila například ve společnosti LMC s.r.o. jako Senior Key Account Manager. Ve WORK-IN agency se bude spolupodílet na vedení společnosti se zakladatelkou portálu, Adélou Hlouškovou.

Leona vystudovala Vysoké učení technické v Brně a titul MBA získala na Newport University v Kalifornii. Mezi její koníčky patří architektura a design. Ráda se také věnuje cestování nebo kulinářství.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru