Tisková zpráva: Portál Kancelare.cz se rozšiřuje o sklady

Portál Kancelare.cz se rozšiřuje o sklady

Portfolio komerčních nemovitostí portálu Kanceláře.cz se rozšiřuje o nabídku skladových prostor. Jde o významný krok směrem k uživatelům. Oceňují ucelenou koncentraci nabídek volných kancelářských prostor a skladů na jednom místě.

Kanceláře.cz od svého vzniku komunikují, že jsou specializovaným portálem zaměřeným na komerční nemovitosti. „Logickým krokem bylo po kancelářích rozšířit nabídku taky o prodej a pronájem skladových prostor. Nadále budeme všechny nabídky důsledné ověřovat a zájemcům zprostředkovávat transparentní a jen aktuální nabídku komerčních nemovitostí bez duplicit,“ vysvětluje Róbert Čambal, výkonný ředitel portálu Kanceláře.cz a dodává: „Kromě toho mapujeme aktuální dění na trhu. V rubrikách Poradna a Novinky návštěvníci portálu najdou informace o nových projektech a akvizicích, pravidelné čtvrtletní statistiky, predikce renomovaných firem a články související s komerčními nemovitostmi, s lidmi a technologiemi v nich.“

Komplexní přehled trhu s kancelářemi a sklady do 24 hodin pomáhá získat služba Vyhledávací agent. Od svého aktivního působení na trhu v Čechách i a Slovensku dosáhl tento jedinečný produkt velký úspěch v podobě téměř 10 000 poptávek. Kancelare.cz poskytují kromě zasílání poptávek na e-mail, také SMS notifikaci. „V krátkém čase plánujeme kanceláře kromě pronájmu rozšířit taky o prodej a naše nabídka bude do několika měsíců obsahovat i komerční pozemky,“ prozrazuje R. Čambal.

O portálu Kanceláře.cz

Kancelare.cz je centrální databáze volných kanceláří a skladových prostor, jejímž cílem je zjednodušit a zpřehlednit proces výběru. Jednou z priorit je uvádět jen takové nabídky od majitelů nebo jejich zástupců, které budou jednoznačně identifikovány exteriérovou fotografií a přesnou adresou. Základním cílem je zobrazovat jen aktuální kancelářské prostory a žádné vícenásobné nabídky téže nemovitosti, díky čemuž získává návštěvník portálu dokonalý přehled.

Kontakt:

Robert Čambal

Výkonný ředitel portálu Kancelare.cz

Tel.: +420 2 72 048 481

E-mail: rcambal@kancelare.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru