Dnes vyšlo 15 článků

Portál Bezrealitky.cz koupil podíl v realitní kanceláři Maxima Reality. Cílem je prodej nemovitostí na klíč

Portál Bezrealitky.cz koupil podíl v realitní kanceláři Maxima Reality. Cílem je prodej nemovitostí na klíč

Bezrealitky – velmi populární pomocník při hledání pronájmu či koupi bytu nebo domu. Jeho vliv v odvětví nabírá na síle. Jedním z cílů pro tento rok je podpořit prodeje nemovitostí na klíč. V rámci tohoto směru koupil český realitní portál podíl v realitní kanceláři Maxima Reality, ta má s novou službou pomoci. Služba se jmenuje Komfort. 

Společnost Bezrealitky koupila 50% podíl v realitní kanceláři Maxima Reality. Stávající šíf realitní kanceláře, Hendrik Mayer, bude nově zastávat funkci jednatele. Hlavním benefitem této spolupráce je poskytnutí prodeje a nákupu nemovitostí na klíč, na které se bude Bezrealitky zaměřovat. Cílem je maximálně zhodnotit potenciál nemovisti a zvýšit její tržní hodnotu.

V praxi bude bude služba vypadat tak, že společnost bude na vlastní náklady opravovat a renovovat nemovitosti, kterým tak zvýší tržní cenu. Bezrealitky na sebe chce tímto směrem vydělat navýšením hodnoty nemovistosti. Cena za práci bude dopředu individuálně a fixně stanovena a odečte se z prodejní ceny upravené nemovitosti. Spolupráce obou společností je na českém realitním trhu novinkou. Pokud bude majitel nemovitosti chtít, Bezrealitky koupí nemovist nebo odkoupí její část a to expresně.

Tato služba nebude zcela transformovat funkci portálu. Bezrealitky bude i nadále poskytovat prodej či pronájem bez provize. I nadále tak bude realitkám a makléřům uzavřen.

„Abychom dokázali odbavit všechny zájemce po celé republice, potřebujeme v podstatě ihned zajistit desítky prověřených specialistů v jednotlivých krajích. To rozhodně nebylo v našich vlastních silách, proto jsme hledali a našli vhodného partnera,“ říká Hendrik Meyer, CEO Bezrealitky.

Zdroj, foto: bezrealitky.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru