Dnes vyšlo 15 článků

Portál antiEET.cz ochrání podnikatele před pokutami kvůli EET

Ve čtvrtek 1. prosince 2016 vstoupil v platnost zákon týkající se elektronické evidence tržeb, která je pro každého živnostníka pracujícího s hotovostí doslova noční můrou.

„Pan Babiš sliboval, že bude líp. Ale líp bude skutečně až s námi,“ tvrdí Mikael Oganesjan, obchodní ředitel antiEET.cz.

antieet

Cílem právního týmu internetového portálu antiEET.cz je chránit podnikatele před pokutujícími úředníky Finanční a celní správy. Zákon o elektronické evidenci tržeb má několik nedostatků. Obchodníci mohou podle zákona dostat statisícové pokuty například za to, že jim chybí inkoust v tiskárně anebo mají problematické připojení k internetu.

„V zákoně jsou naprosto bizarní věci. Restaurace může být pokutována i za to, že když hosté u stolu rozdělí útratu a obsluha nevydá každému zvlášť účtenku na částku, kterou uhradil,“ podivuje se nad jednou z mnoha zvláštností obchodní ředitel společnosti.

Z tohoto důvodu vznikl portál antiEET.cz, který nabízí pojištění proti EET. V rámci tohoto pojištění budou živnostníci chráněni před pokutami, přičemž právní tým portálu se postará i o zdlouhavá správní řízení.

„Vyhráli jsme skoro 100 000 správních řízení, která byla vedena proti našim klientům PojištěníNaPokuty.cz za údajně spáchané dopravní přestupky. Ochráníme i živnostníky, protože si myslím, že každý má právo na cenově dostupnou ochranu před zvůlí státu,“ dodává Mikael Oganesjan.

Zdroj: Tisková zpráva

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru