Pornhubu při finále Game of Thrones klesla návštěvnost

Šestá série Hry o trůny vyvrcholila v neděli. Přišla další šokující úmrtí a zvraty, které nečekali ani největší fanoušci. Díl měl také nejvyšší sledovanost, v přímém přenosu se dívalo 8,9 milionů diváků. A to mělo velký vliv na návštěvnost Pornhubu.

Pornhub zveřejnil statistiky a ukázal, že v hodině, kdy se vysílalo finále Game of Thrones, mu klesla návštěvnost o více než 4 %. Podobně to vypadalo, když se v dubnu vysílal první díl nové série.

Možná se vám čtyři procenta zdají jako zanedbatelné číslo, ale když vezmeme v úvahu, kolik lidí po celém světě Pornhub sleduje, je to působivá hodnota.

traffice

A to navíc není všechno. Pornhub odhalil ještě pár podrobností týkajících se historie vyhledávání v období premiéry. Po odvysílání posledního dílu se například hledaly sexuální scény se specifickými postavami. Největší zájem byl o Daenerys Targaryen, což je vzhledem k jejímu vzezření pochopitelné. Dále to byli Cersei Lannister a John Snow. Velký zájem byl také o parodie na Game of Thrones jako Gay of Thrones a Game of Bones.

search-terms

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru