Dnes vyšlo 15 článků

Pornhub zachraňuje včely: zhlédněte video a pomožte také

Pornhub zachraňuje včely: zhlédněte video a pomožte také

Projekty na dobrou věc vznikají a zanikají každý den. Ale nyní se ve světě objevuje mnohem větší tendence k pomoci, než kdy jindy. Lidé se mají převážně dobře a chtějí, aby se mělo dobře i jejich okolí. Projekty na dobrou věc mohou být jakéhokoliv rázu a týkat se jakéhokoliv světového problému. Nyní se jedná o problém spjatý s včelami. 

Celý svět trápí nedostatek včel, které jsou potřeba k opylování květů. Zatím se témto problémem moc projektů nezabývá. Možná vás překvapí, jaký webový server se na tento problém zaměřil.

Screen-Shot-2019-04-20-at-8.50.27-am

Webový portál pro dospělé, konkrétně Pornhub, vyvinul iniciativu a vytvořil projekt na záchranu včel. Projekt se jmenuje Beesexual. Možná vás může napadnou, že se název projektu týká nějakých bisexuálů, to ale není pravda. Tento název opravdu označuje projektu zachraňující včely.

A jak to funguje? Pornhub vytvořil na svých stránkách speciální kategorii s již zmíněným názvem Beesexual, které se zaměřuje na opylování rostliv včelami. Za každé zhlédnutí videa z této kategorie, přispěje Pornhub poměrnou částku na projekty, které se záchraně včel věnují. Pornhub si přizval na spolupráci známé tváře z pornoprůmyslu, jako jsou například: Abella Danger, Julia Ann nebo Brett Ross. Takže pokud budete mít chvilku čas a budete chtít pomoci fungování planety a sami sobě, zavítejte na Pornhub a zhlédněte některé z videí v kategorii Beesexual.

Zdroj, foto: pornhub.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru