Pornhub zachrání pandy, sexem v jejich kostýmu pomůžete i vy

Pandy velké patří mezi nejohroženější živočišné druhy na planetě Zemi. Jedním z hlavních důvodů, proč tomu tak je, je jejich nechuť k sexu. Samice jsou připraveny k páření pouze dva nebo tři dny v roce, a pokud samci zrovna spí (to pandy dělají zhruba 16 hodin denně), je po ptákách.

Vědci se samozřejmě snaží různě podněcovat jejich sexuální aktivitu pomocí hudby, Viagry, masáží a jiných technik, jenže… Pandy některými vlastnostmi nejsou až tak vzdálené od lidí a jako nejefektivnější způsob jak je přimět k sexu se ukázalo sledování porna. Ne lidského, ale pandího! Háček spočívá v tom, že existuje strašně málo záběrů, jak si to rozdávají dvě pandy. A tak vstoupil do hry Pornhub.

panda-porno

Kupte kostým a sexujte pro dobrou věc

Možná jste si už všimli, že na Pornhubu přibyla nová kategorie – Panda Style. Do ní patří všechna videa, v nichž jsou lidé s kostýmem pand. Přidat se můžete i vy, nahrávání do této kategorie je přístupné každému. Pornhub za každé video nahrané do této kategorie daruje 100 dolarů na zachování pandy velké. A počítá se i zhlédnutí – za každé jde pandám 1 cent.

pornhub

Kdo nemá kostým, tomu prý stačí černá a bílá barva na tělo, takže se nevymlouvejte. V pandím kožíšku vás navíc nikdo nepozná.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru