Pornhub spouští sexuální wellness centrum online

Pornhub je oblíbený pornografický server, který vám prostřednictvím nového portálu poskytne návod na to, jak vést šťastný a zdravý sexuální život bez internetového obsahu pro dospělé.

Pornhub založil jakési sexuální wellness centrum, v jehož čele stojí proslulá sexuální terapeutka Dr. Laurie Betito. Tato webová stránka bude nabízet tipy od odborníků na různá témata, která se budou týkat například sexuální anatomie, pohlavně přenosných chorob a podobně.

sex wellness centrum

Zdroj: Pornhub

Cílem nové iniciativy je rozšířit povědomí o vývoji v oblasti sexuality a o nejnovějších tech trendech. Dr. Laurie Betito bude každý týden hostit na Q & A sezení, kde čtenáři získají zpětnou vazbu na jejich otázky týkající se jejich sexuálního života.

Aktuálně jsou na webových stránkách dostupné články o základech sexu, jako je antikoncepce a reprodukce. Ale v budoucnosti bychom se mohli dočkat pikantnějších témat.

Navštivte sexuální wellness centrum. A v případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat Dr. Laurie na drlaurie@pornhub.com.

Zdroj: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru