PornHub přichází se zařízením TwerkingButt, které simuluje lidský zadek

Porno a virtuální realita – zcela jiný zážitek z porna. A zážitek bude ještě silnější s novou sexy hračkou z dílny PornHubu. TwerkingButt simuluje lidský zadek, dokáže se zahřát na 36 °C, vibruje a hýbe se.

Pokud milujete pohled na ženské pozadí, měli byste zvýšit svou pozornost. PornHub představuje první model ženského pozadí, který je od toho skutečného téměř nerozeznatelný. Ano, nechybí ani díra. TwerkingButt se ovládá prostřednictvím dálkového ovladače, případně přes aplikaci ve smartphonu. Zadek se zahřeje na lidskou teplotu 36 °C, vibruje a nabízí funkci masírování.

twerkingbutt

TwerkingButt

TwerkingButt je jako skutečný lidský zadek

TwerkingButt je potažen speciálním materiálem, který připomíná lidskou pokožku. Vývoj systému trval neuvěřitelné čtyři roky, a proto se můžete těšit na propracovanou hračku.

Verze Classic a Deluxe

K dostání budou dvě varianty – Classic a Deluxe. Pakliže zvolíte luxusnější variantu, dostanete kromě samotného TwerkingButtu také brýle na virtuální realitu. Oficiálně byl TwerkingButt představen na erotickém veletrhu ANME v Kalifornii a v prodeji bude již v srpnu. Jestliže chcete mít TwerkingButt mezi prvními, můžete si ho předobjednat už dnes. Verze Classic vás vyjde na 699 dolarů a Deluxe na 999 dolarů.

Butt

TwerkingButt vibruje a hýbe se.

Zdroj: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru