Pořiďte si stylový router

Hodně rodin si k Vánocům pořizuje nový WiFi router. Ten starý má malý dosah nebo vypadává, což děti nemohou překousnout hlavně při hraní her. Co kdybyste si tentokrát koupili router, který bude ozdobou vašeho domu?

OnHub je WiFi router od společnosti Google. Normálně je možné vybrat si k němu jeden ze tří obalů, aby se vám lépe hodil do bytu. Ale Google napadlo, že by se mohl spojit s různými umělci a návrháři, kteří by vymysleli originálnější obaly.

routery

Projekt nazvaný OnHub Makers byl spuštěn minulý týden a zatím vznikaly nádherné věci. Zapojit se můžete i vy. Na webu OnHub Makers jsou veškeré podklady (2D nákresy i CAD výkresy) a dokonce návod.

Důvod? Lepší WiFi signál

Obaly na tento router stojí od 700 do 1000 Kč, zakoupit se dají na Google Storu, který pro ČR není k dispozici. Takže pro nás je to jen pěkné podívání.

routers2

ruters3

Každopádně autoři projektu si od toho slibují, že lidé routery v hezkých obalech nebudou schovávat nikam do rohu, ale vystaví si je. Tím pádem se zlepší WiFi signál.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru