PONDĚLNÍ DÁVKA NOSTALGIE: iPhone jako nepřůstřelná vesta a holé zadky

Poslední májový týden je už více méně za námi. A já, jako tradičně ho ukončím oblíbenou pondělní dávkou nostalgie… Jdeme na to!

Chlapec vysokoškolákem a neprůstřelný iPhone

Celoživotním cílem 90% populace je dosažení vysokoškolského vzdělání. Většině se povede tak kolem dvacítky. Avšak existuje jeden kluk, kterému je jedenáct a se svým brilantním mozkem dokázal vystudovat rovnou tři vysoké… Otázkou je, jestli mu to v životě k něčemu bude.

Dále jsme nemohli zapomenout trošku navštvat zažité androiďáky. Je totiž takovou zažitou praxí, že majitelé iPhonů jsou k němu více vázani. A proto, když vám někdo tvrdí, že by bez něj nepřežil, jednoduše – veřte mu. Tento muž ví, o čem mluví…

Fútefý

Úterek nebyl nějak klíčovým dnem, avšak podařilo se nám odchytit téma, které v současné době hýbe snad každý. A to jsou nové reklamy na Kofolu, ve kterých tuzemská společnost ukazuje psa se silnou vadou řeči. Toho vždy dosadí do kontroverzní situace a dodá otázku: “Dáš si Fofolu?” Jak jinak, geniální způsob, jak zaujmout mladší cílové skupiny. Jejich um pro marketingové myšlení ocenili i špičky a odborníci z oboru. Navíc minulý týden Kofola přišla s novou reklamou, pokud jste ji ještě neviděli, tady ji máte…

Slovenský student chce na letní stáž do světa! Nabídku mu už přicházejí

O Markovi jsme už jednou psali, tentokrát se nám ho podařilo zkontaktovat a poptali jsme se ho na pár věcí kolem jeho snu. Vlastně se jedná o silně inspirující osobu, podle které by si měl brát každý příklad. No řekněte, nepřáli byste si, aby se o vás prali přední světové společnosti?

Holé zadky, nový hit místo selfie

Ve čtvrtek toho bylo víc. Největším trhákem byl článek o belfie. Je to sice trošku odvážné, ale takhle se poznají lidé s odvahou 🙂

so-much-naked

Jak nám Lenovo zase jednou něco půjčilo…

Vzhledem k tomu, že jsme si před několika měsíci udělali v Lenovu kamarády, věrně nám teď zasílají své produkty na redakční testy. Tentokrát jsme od nich dostali Lenovo Vibe Z2 Pro. Již v minulosti jsme tu měli lenovácký smartphone, jak dopadl tento?

Lenovo Vibe Z2 Pro bychom doporučili všem, kdo si potrpí na vizuální stránku. Velký displej v kombinaci s vysokým rozlišením a krásně barevnou nadstavbou Androidu je lahůdkou pro oko. Nadšení budete také z fotografií a videa. Ani po stránce ostatního vybavení telefon nezklame (možnost dual SIM, podpora LTE, …).– zní slova Anet Dufkové (ta která ho testovala) 🙂

Mimochodem, máme pro vás ještě dvě recenze lenováckých tabletů. Ale ještě nebyl čas…

Co se stane, když…

Příhodně v sobotu jsme odpověděli na jednu z nejvíce kladených otázek – co se stane, když… mi dojde FUP limit? Většina lidí se pokorně snaží se svým mobilním internetem šetřit a užívají ho s rozvahou, proto se vlastně nikdy nedozví, co se stane, když… Naopak, existuje ta druhá polovina lidí, kterým je to stále málo. Ti tyto scénáře znají až moc dobře.

Počítače místo doktorů

Neděle opět nějak zajímavá, máme tu pár menší novinek + zprávu o novém počítači, který dokáže předpovídat choroby. Že by řešení pro budoucnost?

 

 

 

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru