Pondělní dávka nostalgie: Gravidní muži a reálná Siri

Můžeme říci, že oficiálně první květnový týden je s úspěchem za námi. A co bychom to byli bez obvyklé pondělní dávky nostalgie, která má jako vždy za úkol stručně a efektivně shrnout celý uplynulý týden. Pojďme tedy do toho…

Pondělí – Gravidní muži a reklama

V pondělí jsme otevřeli téma “otcovské dovolené”. Vývojářům z EA se totiž omylem podařilo způsobit graviditu mužů a mladí Simíci si mohli vystačit i bez žen. Zároveň jsme trošku prozkoumali svět reklamy, která nás každodenně ovlivňuje. Nás upoutali ty s mladou vyhublou modelkou, která poměrně provokativně nabádá mladé ženy, aby začaly co nejdříve hubnout do plavek.

1232037760079991188-2

Úterý – Chytrá pepřenka a žádost o ruku

Moderní technologie už nasvědčují tomu, že pomalu i pánev je chytřejší než my. Úterní ráno jsme otevřeli článkem o chytré pepřence, která za vás vypne veškerá zařízení. V čem je to chytré? Máte se alespoň šanci jednou za život normálně najíst. Tento den se samozřejmě nezapomíná na reklamu, přidáváme článek o virálním zpracování žádosti o ruku… 

Středa – Design a Office 2016

Design byl v minulých letech považován za zbytečnost. Myšlení lidí se však změnilo a všichni začali prahnout po nějakém luxusním provedení. Takový povedený design se povedl českým návrhářům, kteří zároveň vyhráli poměrně prestižní ocenění. Ve středu jsme se zároveň trošku podívali na osud Pavlíny Louženské a zmínili jsme nový chystaný Microsoft Office 2016.

jedna

Čtvrtek – Jak získat levně hodinky za deset tisíc?

Jak nejlépe zahájit čtvrtek než návodem, jak získat Apple Watch? Možná divné, ale je to tak. Chcete také hodinky? Zde máte návod… Dále nás také zajímalo vyhledávání zařízení prostřednictvím Googlu a kde Češi nejvíce utrácí na internetu.

Pátek – Státní svátek

Nejen státní svátek, ale také den, kdy se LAMA mobile rozhodl, že svým klientům nebude účtovat volání. Taky fajn! Dále jsme se dozvěděli o mobilních hrách na Nintendo a cenově dostupné 3D tiskárně Tico.

Sobota – Čas na GTAčko

Největší sobotní chloubou byl článek o GTA V. Hra století, o které stále nevíme všechno. Nyní na povrch vylezla pravda, že k většímu prožitku z hraní lze využít i telefon…

Neděle – Den matek

Ano, včera byl mezinárodní Den matek, na který jsme zavzpomínali s hlasovou asistentkou Siri. Zároveň jsme ukázali širé veřejnosti vyvedenou aplikaci EPP.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru