PONDĚLNÍ DÁVKA NOSTALGIE: Chytrý vibrátor a prd ve skleničce

Po dalším náročném týdnu tu máme menší oddych v podobě pondělní nostalgie. Pojďme se společně podívat, co se stalo během minulého týdne…

Je pravda, že po včerejším návratu ze vzdáleného západu Čech jsem se nechtěl moc pouštět do psaní nostalgie, ale byl by to hřích. Proto jsem si dneska ráno o trošku více přivstal a na vaše přání i ten minulý týden shrnul.

Pondělí a chytrý vibrátor

Možná trošku kontroverzní téma na otevření pondělní nostalgie, ale zmínit to musíme. Nové technologie se totiž šíří rychlostí blesku a určitě se za nedlouho dostane i k nám SMART VIBRATOR. Jak již název napovídá, jedná se o chytrou erotickou pomůcku, kterou uživatel může používat prostřednictvím svého smartphonu.

V pondělí jsme se mimojiné zajímali i o novou Firefox televizi od Panasonicu.

screen-shot-2015-05-11-at-10-56-20-am

 

Úterý a Twitter amerického prezidenta

Nedávné novinky celkem zahýbaly zdmi Twitteru. Po letech na něj totiž vstoupil i samotný prezident USA, Barack Obama. Chcete ho začít sledovat? Hledejte profil @POTUS.

V úterý jsme trošku zavzpomínali na nejlepší reklamní kousky tuzemské společnosti Kofola. Ta již několik let láme rekordy ohledně svých reklam, které se snad každému vryly do paměti. Dokonalým příkladem je ona vánoční hláška: “Já nemusím, já už ho vidím…”

Středa a prd ve skleničce

Ve středu jsme se podívali trošku pod sukni minipočítačům. Intel už své karty odkryl. Co z toho vzešlo? Inspirace pro ostatní, hned se totiž chytily další společností (Google, Dell,…), které už pracují na podobných projektech.

Avšak to nejdůležitější. Taková ta “jobovka dne” přišla s článkem o prdech ve skleničce. Věřte nebo ne, ale i taková služba existuje…

send-a-jart

 

Čtvrtek a telefony

Jak tak koukám, ve čtvrtek jsme se asi nejvíce podívali na chytré telefony. Důvod? Den jsme otevřeli tiskovkou o novém telefonu od Honoru. Pak jsme se podívali na nový exkluzivní design Samsungu S6 Edge, který příhodně připomíná Iron Mana.

Pak jsme zmínili Jardu Jágra, jak rozdával kousky od Huawei a v neposlední řadě zmínili i telefon s neuvěřitelnou výdrží. Celkem povedený den…

Pátek a faktury

Faktura je považována za jeden z posledních kontaktů mezi vámi a klientem. A nechcete si to u konce vaší spolupráce pos*at. Proto musíte myslet i u faktur na kreativní a poutavý design. To je naše heslo…

5b89783c68962a63ee0ff6c9549ead45

 

Sobota a příběh pana Starbucks

Jak vznikla jedna z největších společnostní na světě, která dala slovu “káva” úplně jiný rozměr? Právě na to jsme se podívali v článku o Howardu Schultzovi, původnímu zakladateli Starbucksu. A musím dodat, jedná se o opravdu snový život, který doprovází řada pádů a štěstí. Tím si musí projít každý…

V sobotu jsme se podívali na osm nejlepších startupových kanclů. Fakt luxus!

Neděle a Citizen

Poslední den týdnu otevíráme trošku zajímavějším tématem o brněnské restauraci, která má věčně narváno. Proč? Nechtějí Romy.

Následně jsme se podívali i pod pokličku Citizen Burger Disorder. Pro zopakování, jedná se o multiplayerovou hru vytvořenou v enginu Unity. Vaším cílem v ní je připravit zákazníkům, jak již ostatně název jemně napovídá, chutný hamburger. To nezní jako moc velká výzva, že? To opravdu nezní. Ale jen do chvíle, kdy se do vašeho snažení vmísí ovládání. Kritz se totiž zhlédnul ve flashové hříčce QWOP.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru