Pondělní dávka nostalgie: Burger King sází na vyprsenou reklamu a Pantone představuje novou žlutou

Abych byl na úvod upřímný, nestíhám. Je pondělí – obecně hektický den – a už od té doby, co jsem vstal z postele, nic nestíhám. My z Objevit totiž nebereme práci jako způsob vydělávání peněz (možná trochu), ale spíše jako zábavu a jakýsi lifestyle. Proto si toho nabereme tolik, že se pak divíme, v kolik to vlastně jdeme spát. No, ale bez pondělní dávky nostalgie nemůže začít nový týden!

Po prodlouženém víkendu se nyní 90% probouzejících nic nechce dělat. Řada z nás se již nyní vidí, jak večer po hokeji zalehne ve své posteli a bude pokračovat v tom snění. Ale není lepší vykročit pravou nohou? A svým kolegům do očí říci, že jste lepší?

Než však začnete, pojďme si ve stročnosti zrekapitulovat minulý týden, který byl plný novinek a zvratů…

Až moc chytré pondělí

Tento den se nám podařilo otevřít menší diskuzi na téma Apple Watch, které jsou považovány za první (opravdu) chytré hodinky. Nic proti androidím hodinkám, ale buďme upřímní – co umí? Ale i tak, všechny chytré hodinky nejsou dokonalé, přece jen… do nedávna nikdo nevěřil, že by přístroj, který ukazuje čas byl chytřejší než my sami.

Dále menší startupová jobovka – včely, které vydělávají miliony. Mít na zahradě takový úl, jsem šťastný do konce života!

Mimoňsky žluté úterý

Dokázali byste z hlavy vyjmenovat pět odstínů žluté? Pokud ano, gratuluji, ale do svého slovníku byste měli zařadit mimoňsky žlutou, což je nová a ještě lepší žlutá! Je pravda, že já jako chlap moc ve žlutých barvách rozdíly nevidím, ale je to opravdu bomba. Nová barva = nové možnosti.

mimonska_zluta

V úterý jsme se podívali i na loga známých společností, tzn., jak se vyvíjelo logo LG, Applu, Googlu nebo Microsoftu. Budete se divit, některá původní loga zůstala až do dnes…

Gumová středa

Jak pěkné je, když otevřeme středu geniálním článkem o projektu, který posílá gumové penisy… Mimochodem celkem fajn projekt, škoda, že není u nás. Možná by pár adeptů bylo 🙂 .

CSdolyR

A pak už konečně špetka hokejového šílenství, zatímco řetězec Tesco ohlašuje levnější chleba, Češi na sociálních sítích podporují národní tým. Jak hezké, že jsme schopni si kolektivně zaskákat na počest českých hráčů. No, snad se jim zadaří i dnes!

Čtvrtek a mokrá Apple zařízení

Poslední aprílový den otevíráme celkem dobrým tipem na pomstu. Žena přistihla svého přítele s jinou, odplata stála za to. Veškeré Apple produkty mu naházela do vany. Tzn., celkem efektivně se jí podařilo umýt iMac, Macbook, iPhone, iPad a další. Upřímně, zajímala by mě reakce toho muže. Tohle asi nepřekousl…

apple_vana_1

Pak už přecházíme k menší novince z prostředí Microsoftu, které se nyní díky novým technologiím dostává do popředí. Internetová veřejnost se totiž dozvěděla, že na novém operačním systému budou šlapat aplikace pro Android a iOS. To je celkem cool!

Májový pátek

Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas.Hrdliččin zval ku lásce hlas,kde borový zaváněl háj… No, nechybělo vám toto? To krásné májové šílenství… Proto se to vše snažíme napravit návodem, jak usušit utopený iPhone. Jak originální – den předem návod, jak utopit. Den po té, jak usušit.

Naši pozornosti nemohla ujít také nová reklama T-Mobile, kde si Ivan Trojan opět hraje na tajného agenta 007.

Avšak, ať furt nebereme jen takové ty tuctové novinky. Chtěli jsme vám představit i něco nového – kreativní marketingový tahák. A našli jsme The Rag Bag, což jsou celkem chytré tašky podporující charitu.

Revoluční sobota

Další revoluce! Když vynalezli parní stroj, byl to vynález století. Když vynalezli 3D tiskárnu, byl to vynález století! A nyní toto! Oblíbená Muskova Tesla přišla s efektivním zdrojem energie, který příhodně přináší výhodné řešení pro pěstitele marihuany. Jak kreativní!

Tento den jsme i zkontaktovali mladého Marka Dlugoše, který má obrovský potenciál dostat se do jeho vysněné Kalifornie. Rozhodně doporučuji přečíst si jeho příběh!

A konečně… neděle!

Neděle je spíše takovým unaveným dnem. Všichni se pomalu začínáme smiřovat s tím, že budeme muset následný den opět vstát a někdo od nás bude požadovat 100% nasazení a optimismus. A abychom se při ranním pohledu do zrcadla nemuseli hádat, kolik nám vůbec je let, tak Microsoft vymýšlí novou webovou aplikaci. Ta poměrně hravě (dle vaší fotky) spočítá váš věk!

Dále se soustředíme na Airbnb, které si dosti pošramotilo pověst díky zdemolovanému bytu. Rozhodně to nebyl pěkný pohled.

No a na závěr ještě troška prsou. Je prý vědecky dokázané, že když se díváte na dámská poprsí, budete déle žít. Na to zřejmě vsadil Burger King a začal rozšiřovat opravdu kreativní reklamu.

burger-king-tittygram-main-2

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru