Dnes vyšlo 1 článků

Pomocí nové funkce vám Pinterest vyhledá vizuálně podobné produkty, které se vám na fotografiích zalíbí

Pinterest nabízí novou funkci, a to vizuální vyhledávání. Tato nová funkce vám umožní vybrat konkrétní položky na fotografii, a následně vyhledá položky, které jsou vizuálně podobné.

Pinterest je sociální síť, která svým uživatelům umožňuje zdarma vytvářet tematické kolekce obrázků či fotografií, které najdou online nebo je nahrají z vlastního počítače. Jedná se tedy o službu, která umožňuje online bookmarking (záložkování) obrázků. Takto vytvořené kolekce mohou procházet ostatní uživatelé a jednotlivé obrázky z nich komentovat, označovat tlačítkem „Like“ nebo si je rovnou přidat do své vlastní online nástěnky.

Pinterest nabízí novou funkci s názvem Visual Search

Tato funkce může být především zajímavá právě pro uživatele, kteří na stránkách Pinterestu hledají inspiraci. Pomocí nastavitelného rámečku vyberete na fotografii právě to, co vás zaujalo a poté vám vyjede nabídka podobných vizuálních produktů i s možností nákupu. Dalším přínosem této funkce je úspora času. Mnoho uživatelů tráví na této sociální mnoho času.

Existuje desítky zajímavých položek v rámci jednoho PIN obrázku, chceme dát Pinterestu nástroj, který umožní, aby se uživatelé o dané položce dozvěděli mnohem více; uvedl Andrew Zhai.

visual-search-results-blogZdroj: Mashable

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru