Pomocí aplikace na běhání vytváří Star Wars obrázky

Láska k Star Wars se dá ukázat různými způsoby. Pokud rádi běháte, můžete třeba běhat do tvaru různých Star Wars postav. Přesně to dělá jeden muž.

Aplikace Nike+ Running vám umožňuje monitorovat běh. Zaznamenává trasu, řekne vám, jak rychle běžíte a dává možnost porovnávat svou běžeckou výkonnost s přáteli. Gene Lu tak trochu zapomněl na tyhle primární účely aplikace a použil ji místo toho ke kreslení.

Trasou svého běhu vytvořil okouzlující kresby Darth Vadera, stormtrooperů a dalších ikonických postav ze Star Wars. Pokud se chcete inspirovat, varujeme vás. Většina z tras je delších než 10 mil (tzn. více než 16 km).

starwars

Možná by stálo za zmínku, že Gene Lu pracuje jako kreativní ředitel v agentuře R/GA, mezi jejíž klienty se řadí právě Nike. To s největší pravděpodobností dost ovlivnilo jeho nápad, jak ukázat lásku ke Star Wars.

starwars2

starwars3

starwars4

Všechny povedené kresby najdete na jeho Instagramu @genelu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru