#pomoc_při_pátrání – lidé hledají Nečase

#pomoc_při_pátrání – lidé hledají Nečase

Dnes v 3.30 ráno se ztratil premiér ČR. Země se topí v politické krizi poslední doby a Petr Nečas se klidně ztratí. Zmizel a nebere telefony. Politici ve Sněmovně dokonce přerušili jednání, nedozvěděli se totiž ani proč policie zatkla jeho pravou ruku Janu Nagyovou.

Naposledy se Nečas pohyboval na Úřadu vlády. Kolem půl čtvrté ráno měl odejít domů. Podle Blesku však zkolaboval a musel být převezen do nemocnice. Tak se ale očividně nestalo. Nečas nebere telefony nikomu, jedinou osobou, která celý den ví, kde se premiér nachází, je Karolína Peake. Ta však odmítla sdělit jakékoli podrobnosti.

Do pátrání se tak zapojili uživatelé Twitteru. Vzali to ovšem trochu z druhé strany – ve svých tweetech s hashtagem #pomoc_při_pátrání začali poslušně hlásit, kde se Nečas nenachází. No a když nakonec vyloučí všechna místa, kde není, to by tedy bylo, aby nepřišli na to, kde vlastně je.

Do hledání se zapojuje stále více lidí – dokonce i profil Seznam.cz či Miloše Zemana (pokud si však přečtete jeho pár starších tweetů, ztrácíte přesvědčení o tom, že se opravdu jedná o profil našeho prezidenta), a tak se i vy nezapomeňte podívat, jestli pan Nečas náhodou není někde poblíž vás a informujte o tom.

tweety_necas

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru