Dnes vyšlo 15 článků

Polstrování pro vegany

Vegani jsou v dnešní době trendy a navíc mají hodně peněz. Bentley vyrobilo polstrování přímo pro ně. Zjistili, že si těžko nějaký vegan koupí Mulsanne, na jehož polstrování padlo celé stádo krav. Uvědomili si, že je potřeba najít alternativní materiály.

zdroj: pixabay.com

Automobilka Bentley se řadí mezi automobilky, které se nás snaží ohromit bambusem, plastem vyrobeným z přirozeně uhynulých medúz nebo plně recyklovatelnou pěnou z mořských řas. Proteinová kůže z hub by mohla v nabídce doplnit tu opravdovou, která pochází z krav.

Bentley není jedinou automobilkou, která se ocitla pod palbou aktivistů. Dokonce i automobilka ford se chystá nahrazovat dřevěné obložení bambusovým. Podobné změny jsou plánovány i v General Motors. Po automobilkách změnu materiálu na interiéry požadovali hlavně američtí vegani. Automobilky se nad tím teď budou muset zamyslet a chtíc nechtíc nabídnout nějakou alternativu pro vegany, bez ohledu na to, jaké mizivé procento zákazníků si koupí tuto verzi.

Štítky: ,

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru