Politické štěnice: Zjistěte na Facebooku, co se děje v zákulisí naší vlády

Politické štěnice: Zjistěte na Facebooku, co se děje v zákulisí naší vlády

Chtěli byste vědět, co tajného se dělo a děje ve vládě? Jak si Nečas s Klausem povídali o amnestii? Jak Zeman se Šloufem kují pikle na Vysočině? Jak Nečas se Schwarzenbergem diskutovali o novém ministrovi obrany? Máte jedinečnou možnost.

Na facebookové stránce Politické štěnice vám totiž takovéto exkluzivní rozhovory pravidelně servírují už více než rok. Vytipují si vždy dvě osobnosti české politiky, uvedou přesné datum, čas i místo a doslovný rozhovor.

zeman-sobotka

Přestože jsou rozhovory pochopitelně výplodem bujné fantazie, komentující často uvádí, že přesně takový rozhovor mohl i v reálném světě klidně proběhnout.

Lidé jsou ze stránky absolutně nadšení. Většina z nich si uvědomuje, že kromě dobré legrace je to zároveň i krutá realita. Ale spousta z nich to bere s nadhledem. Autorovi pochopitelně patří i náš obdiv a stejně jako Michal Hron věříme, že jednou nastane doba, kdy tyhle perličky někdo sesbírá do knižní podoby. Abychom je měli uchované navždycky. Kolik hodin práce myslíte, že nad takovým jedním rozhovorem autor stráví?

komentare-politicke-stenice

Pobavte se sami na www.facebook.com/stenice007.

Komentáře

Nahoru