Policie dopadla muže poté, co vyfotil na Snapchat, že se ukrývá ve skříni

Policie dopadla muže poté, co vyfotil na Snapchat, že se ukrývá ve skříni

Christopher Wallace by s přehledem vyhrál konkurz na nejhloupějšího zloděje roku. Dokázal, že trestná činnost a focení se na sociální sítě prostě nejdou k sobě. Až se jednou budete schovávat před policí, vzpomeňte si na něj, abyste věděli, že není dobrý nápad na Snapchat fotit, kde se zrovna nacházíte.

Čtyřiadvacetiletý Christopher Wallace byl obviněn za krádež, ale dařilo se mu úspěšně se skrývat. Jenže pak na Snapchat vyfotil, že je zpátky v rodném městě. Jakmile to zjistila policie, ihned se vydala k němu domů. A co udělal on?

Schoval se do skříně a na Snapchatu se chlubil tím, že mu policie prohledává dům a on se schovává ve skříni.

Po zatčení se od něj policisté inspirovali a o celé události také informovali na svém facebookovém účtu. Napsali příspěvek o tom, jak prohledávali kuchyňské skříňky u Wallaceho doma a objevili pár hrnců, pánví a taky jedny nohy.

wallace

Christopher si zamiloval Snapchat

 

Zrovna včera na Facebooku také psali, že nečekali, jak se jejich příspěvek stane virálním. A prý se chystají i nadále svět bavit vtipnými příběhy ze své profese.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru