POKRAČOVÁNÍ MAFIE POTVRZENO, příští středu vyjde první trailer!

Pamatujete se ještě na doby, kdy se mladý Tommy Angelo proháněl ve svém taxíku po Lost Heaven? Kdy Vito vystřílel skoro polovinu čínské čtvrti? Ano, to všechno jsou vzpomínky na jednu z nejlepších českých her, která vstupuje do třetí kapitoly své existence. To, v co od posledního dílu doufal snad každý fanoušek této náramně úžasné hry, se konečně stalo skutečností.

Vývojáři již oficiálně totiž potvrdili vydání nové a ještě lepší Mafie 3. Ve svém tweetu slibují, že od příštího středečního odpoledne pro nás budou mít trailer, díky kterému nám nastíní celé provedení hry a odkryjí tak zbyvající kusy skládačky.

Když se trošku postíme do přemýšlení, některé teorie (dle plakátu) naznačují kooperaci čtyř postav. Tuto informaci nemůžeme v současné době ani potvrdit a ani vyvrátit. Stačí se totiž podívat i na propagační materiály dílů předešlých, kde se ve valné většině zobrazovala skupina lidí, ale hrdina byl vždy jen jeden. Co je pro nás však nejdůležitějším vodítkem, jsou vozidla v pozadí plakátu. Ta jasně naznačují, že bychom se měli posunout do dob 70. let.

mafia3

Kdo na “Mafii trojce” pracuje?

Na vývoji pokračování této mafiánské série dle všeho pracuje pobočka v kalifornském Novatu. Avšak ani čeští vývojjáři z brněnského 2K Czech nezaostali a nadále s americkými vývojáři spolupracují.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru