Pokémon GO je pro děti, do ulic brzy vyrazí hladové zombie ze seriálu The Walking Dead!

Největší boom aplikace zaměřené na chytání neposedných pokémonů skrývajících se v ulicích je už nějaký pátek tentam. Pokud jste ale fanoušky virtuální reality v kombinaci se sci-fi příběhy a hororovými postavami, dostanete další příležitost nažhavit svá mobilní zařízení. Do ulic prý brzy vyrazí „walkers“ ze seriálu The Walking Dead a vás čeká nelítostný boj o přežití!

Datum, od kterého bude možné aplikaci The Walking Dead: Our World stáhnout zatím není známo, jisté ale je, že na své si přijdou uživatelé se systémem Android i iOS. Hra bude založena na podobném principu jako oblíbený Pokémon GO. Roztomilá stvoření však nahradí děsiví nemrtví lačnící po krvi. Prostřednictvím obrazovky mobilu se hráč stane přímou součástí děje. Aplikace ho přenese do prostředí ponuré nemocnice nebo třeba obchodu s potravinami, kde si bude muset poradit se silným nepřítelem. K dispozici bude mít nejrůznější zbraně, které bude při opatrném prohledávání jednotlivých objektů sbírat. Chybět nebudou ani seriálové postavy jako Rick nebo Daryl, kteří hráče v boji proti walkerům podpoří.

Za vývojem hry, která bude k nalezení v Google Play i na App Store, stojí studio Next Games ve spolupráci s americkou televizní společností AMC, z jejíž dílny seriál The Walking Dead pochází. Podaří se tvůrcům dosáhnout podobného úspěchu jako společnosti Niantic Labs po vydání Pokémon Go? Pevně věříme, že ano. Zajímá vás, jak bude vypadat realita plná zombie? Na to se můžete podívat už nyní prostřednictvím strhujícího traileru.

Nejde o první aplikaci inspirovanou seriálem The Walking Dead. V Google Play si můžete od vývojáře AMC stáhnout například program The Walking Dead Dead Yourself, kam jednoduše nahrajete svou fotografii, a pak už se jen bavíte transformací do zombie podoby. Filtry a efekty, které máte při své proměně k dispozici, jsou fascinující! Jakmile vypadáte dostatečně hrůzostrašně, obrázek můžete uploadovat na Facebook, Twitter, Instagram nebo kamkoli jinam. Další skvělou záležitost nabídlo studio Next Games  v podobě strategie The Walking Dead No Man’s Land, kterou si můžete zahrát jako uživatel systému Android i iOS. Ve hře máte za úkol bojovat proti mrtvým nepřátelům, lovit je v různých lokalitách a sbírat oblíbené postavy z The Walking Dead.

Zdroj text/foto: theverge.com, zdroj video: youtube.com a play.google.com,

Svůj život momentálně dělí mezi studium médií a andragogiky, drobnější copywriterské projekty a stáže. Po gymnáziu vedly její kroky na univerzitu, do regionální redakce novin a reklamní agentury, kde postupně získala cenné zkušenosti z oblasti žurnalistiky a reklamy, kterých si dodnes velmi váží. Ve volném čase se věnuje koordinaci festivalů po stránce PR. Skutečný odpočinek jí přináší vyčerpávající sport, dobrá kniha nebo kvalitní film.

Komentáře

Nahoru