Pokémanie vypukla i na Srovname.cz

Cenový srovnávač Srovname.cz, třetí nejnavštěvovanější porovnávací server v českých vodách, porovnává přes 2 miliony položek. Nyní reaguje na celosvětový úspěch a oblíbenost mobilní hry Pokémon GO s rozšířenou realitou. Nicméně portál připravil milovníkům digitálních zvířátek vlastní verzi jménem Pokémanie přímo na svých webových stránkách.

Zaregistrujte se prostřednictvím e-mailu anebo Facebooku. Následně budete hledat a chytat Pokémony pomocí hádanek a nápověď v jednotlivých kategoriích Srovname.cz. Když pochytáte všechny Pokémony, budete soutěžit o mobilní telefon Huawei P9 Lite či o dvě powerbanky Adata PV110. Soutěž probíhá od 19. července 2016 do 9. srpna 2016.

srovname-pokemanie

„Jako zbytek národa a světa, i my jsme podlehli. Běháme v ulicích, hledáme Pokémony a nebereme telefony, abychom ušetřili baterku. Bohužel to ale nejde pořád, tak jsme vymysleli způsob, jak se zabavit i v práci, v dešti, se zlomenou nohou anebo jako člověk bez smartphonu (ano, i takoví mezi námi jsou). A co bychom byli za kámoše, kdybychom si to nechali jen pro sebe,“ popisuje vznik nápadu hry Lubow Haranza na Srovname.cz.

srovname-pokemanie-3

Jaká jsou pravidla Pokémanie na Srovname.cz?

  1. V různých kategoriích jsou schované Pokémony, které postupně objevujete. U každého digitálního zvířátka se objeví nápověda, která poukazuje na viditelné i neviditelné vlastnosti a nasměrují vás.
  2. V levém dolním rohu se na každé stránce vyskytuje Pokéball. Když bude zářit červeně, znamená to, že na dané stránce se neskrývá žádný Pokémon. A pokud se rozzáří zeleně, potom byste měli zpozornět, protože během několika vteřin se vám digitální zvířátko objeví.
  3. Abyste uvolili Pokémona, musíte myší chytnout Pokéball a přetáhnout ho na Pokémona. S chytáním si pospěšte, protože vám může bystrý Pokémon uprchnout.
  4. Pokud vám uteče, chvíli vyčkejte, objeví se znovu.
  5. Sbírku Pokémonů můžete sledovat zde: Pokédex. Na této stránce najdete i všechny Pokémony, které ještě ve sbírce nemáte.
  6. Jakmile chytnete všechny Pokémony, můžete soutěžit o smartphone a další ceny.

srovname-pokemanie-2

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru