PokéDates: Nyní můžete s Pokémon GO najít lásku

Pokémon GO mánie je stále větší a silnější, přičemž se objevují i další doprovodné aplikace. Světlo světa spatřila aplikace zvaná PokéDates, prostřednictvím které můžete najít spřízněnou duši.

Hlavním cílem aplikace je přimět lidi, aby se potkávali v reálném životě. Už žádné nekonečné zprávy, nikdy neuskutečněné plány, ale skutečná setkání a rande. Seznamovací aplikace je vhodná pro každého milovníka fenomenální hry Pokémon GO, bez ohledu na to, v jaké úrovni se nachází.

578f781c190000aa038a733d

Aplikace pro hledání partnera. Zdroj: Huffington Post

Americká aplikace pracuje tak, že musíte vyplnit otázky o vás, vašich zájmech a hře. Například se vás aplikace zeptá, co od člověka na PokéDates hledáte a očekáváte. Také vás vyzve, abyste se podělili o svůj přibližný časový rozvrh. Poté obdržíte e-mail s informacemi o tom, kde potenciální lásku potkáš. Samozřejmě, nejčastějšími místy pro rande budou oblasti u PokéStopů a tělocvičen.

578f78d32400002700b32185

Potkejte svou lásku přes PokéDates. Zdroj: Huffington Post

První rande je zcela zdarma, ale za každé další zaplatíte 20 dolarů. Ale můžete získat pár střetnutí zdarma, pokud aplikaci doporučíte svým přátelům.

Zdroj: Huffington Post

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru