Dnes vyšlo 15 článků

Pojměte teambuilding jinak – aktivně!

Teambuilding je důležitý pro každou firmu. Obzvlášť v těch menších, kde se všichni dostávají do styku se všemi, je důležité utužovat vzájemné vztahy. Dobrý teambuilding také ukáže, kde jsou největší mezery a na čem by se mělo v týmu zapracovat. Tak proč je mezi spoustou pracovníků tak nenáviděnou aktivitou?

Protože spousta zaměstnavatelů bohužel vybírá aktivity, které nejsou vůbec zábavné. Celé odpoledne někde sedět a nudit se není zrovna dobrý způsob, jak trávit svůj volný čas. Když místo toho vymyslíte zábavu, díky níž všichni vystoupí z každodenního stereotypu a pobaví se, spokojenost bude vládnout na všech stranách.

Vraťte se společně do dětských let

Nejen v mužích, ale i v ženách se někde v koutku skrývá kousek dítěte, které si rádo zablbne, pohraje a pozná nové věci. Co takhle vydat se na teambuilding v Brně, kde tohle dítě propustíte ven a necháte ho plně se projevit?

Firmám všeho druhu je otevřený zábavní park BRuNO. Primárně je sice určený pro děti, ale unikátní atrakce si zamilují i všichni dospělí, kteří se sem přijdou podívat. Pavoučí komín, plovoucí lodičky, tobogány, síť podzemních chodeb, panoramatická vyhlídka a spousta dalších dobrodružství tady čeká na lidi každého věku.

Tenké střevo

Tenké střevo patří k nejoblíbenějším atrakcím

Firemní akce na míru

Zábavní park BRuNO je schopný uspořádat mnohé firemní akce. Nemusí jít pouze o teambuilding, nýbrž také o Family Day se zábavným programem a soutěžemi, noční akci pod rouškou tmy či BRuNO Challenge – program plný výzev.

Samozřejmě lze využít i služby místní restaurace Brno s kapacitou 90 míst. Po vydání takového množství energie dostanete určitě hlad. Domluvit lze i individuální catering na přání.

Divíte se, co všechno dokáže obyčejný zábavní park nabídnout? Po pravdě řečeno BRuNO obyčejný rozhodně není, obdobné atrakce nikde jinde v ČR nenajdete. Pokud se sem vydáte, budete z toho mít všichni neuvěřitelný zážitek.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru