Pojď s dobou: napiš na sousední číslo!

Pojď s dobou: napiš na sousední číslo!

Zrodil se nová trend v seznamování. Na sociálních sítích to jde velmi snadno. Napíše vám neznámý člověk, ale vy ho rázem poznáte, a to tak, že si pročtete jeho profil a prohlédnete jeho fotky. Nějací lidé jsou z takového druhu seznamování už nešťastní a zkoušejí to jinak. Jak? Prostřednictvím telefonního čísla. Není to tak, že by si vzali Zlaté stránky a volali na čísla jmen, která jim z nějakého důvodu padla do oka. Nástupci tohoto nového trendu píšou SMS zprávy na „sousední“ telefonní čísla.

Trend se zrodil v Severní Karolíně. Studenta Reida Marshburna napadlo, že se seznámí s nějakým novým, s někým koho nezná v realitě ani z sociálních sítí. Zkrátka napsal na sousední telefonní číslo svého telefonního čísla. Napsal na 2 kontakty. U prvního ke každé číslici svého telefonního čísla připočetl jedničku a a u druhého jedničku od každé číslice odečetl. Samozřejmě musel počítat s tím, že některé z telefonních čísel nemusí existovat. Nicméně oba kontakty mu odpověděli. U jednoho se setkal s pozitivní reakcí a u druhého s negativní. Ne vždy narazíte na člověka, který váš nápad uvítá.

První SMS zpráva zněla: Zdravím, moje sousední číslo.Trend se pomalu začal rozmáhat, ale především mezi mladými, kteří takovou zábavu chápou a je jim bližší. Starší lidé v tom nevidí smysl a většinou jsou k cizí SMS podezíraví. Konverzace se vyfotí a sdílí se na Twitteru.

Zdroj, foto: wsj.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru