Dnes vyšlo 15 článků

Podzim přinese do App Storu mnoho novinek

Nové panely, detailnější informace i celkově zdokonalený design, App Store mění zavedené pořádky a přichází s řadou unikátních vylepšení. Uživatele se systémem iOS potěší nejen přehlednější zobrazení nabízených aplikací, ale především mnohem interaktivnější přístup. O chystaných změnách, ke kterým by mělo na podzim dojít, informuje Apple na svých oficiálních stránkách.

Hlavní úlohu v nové verzi App Storu budou hrát sami redaktoři. Každý den vám budou nabízet nejzajímavější aplikace z celého světa, světové premiéry a užitečné tipy a triky z prostředí nejrůznějších programů. Budete tak mít přehled o všech důležitých novinkách, které vám usnadní život, a pokud si náhodou nebudete vědět rady s jednotlivými aplikacemi, redaktoři nabídnou řešení. Abyste byli stále v obraze, App Store vám každý den nabídne jednu praktickou aplikaci a hru, která by neměla uniknout vaší pozornosti.

app store4

Upgradem si projdou také samotné karty aplikací. Aby vám App Store usnadnil rozhodování, která aplikace je pro vás ta pravá, vložil do hlavičky každé karty zobrazení jejího hodnocení a umístění v žebříčku, pokud se jím daná aplikace pyšní. Také volba na základě přehledných recenzí bude otázkou krátké chvíle. Velkou výhodou je navýšení počtu videí, které vám aplikaci dokonale představí, a vy budete mít hned jasno, jak vše funguje.

Jednodušší ovládání si užijete také při nákupech a díky rozšířenému vyhledávání, které obsahuje mimo jiné i články, tematické seznamy a rady redaktorů. Změny se projeví i v panelech, svůj vlastní panel dostanou hry a v „Today“ objevíte všechny důležité novinky.

app store

Tým, který stojí za novou podobou App Storu, dlouhodobě sledoval potřeby uživatelů iOS a změny navrhl tak, aby co nejvíce odpovídaly jejich potřebám. Podle stránek Apple.com se jedná o zatím největší proměnu App Storu od jeho spuštění.

Zdroj text/foto: apple.com

Svůj život momentálně dělí mezi studium médií a andragogiky, drobnější copywriterské projekty a stáže. Po gymnáziu vedly její kroky na univerzitu, do regionální redakce novin a reklamní agentury, kde postupně získala cenné zkušenosti z oblasti žurnalistiky a reklamy, kterých si dodnes velmi váží. Ve volném čase se věnuje koordinaci festivalů po stránce PR. Skutečný odpočinek jí přináší vyčerpávající sport, dobrá kniha nebo kvalitní film.

Komentáře

Nahoru