Dnes vyšlo 15 článků

PodRide: Autíčko a cyklistické kolo v jednom

Michael Kjellman, který žije ve Švédsku, má rád extrémní sporty a pracuje jako konstruktér, navrhnul velomobil, které vypadá jako malý automobil a je ideální pro jízdu do práce v zimních měsících, kdy jsou silnice pokryty ledem a všude kolem je sníh. PodRide se díky své šířce pohodlně vejde do dveří vašeho domu, má 4 kola a v zatáčkách je velice stabilní.

Švédský konstruktér Michael Kjellman navrhnul velomobil (nebo větší cyklistické kolo), který vypadá jako malé autíčko a má úžasné vlastnosti, které ocení každý člověk, který chce jezdit denně do práce v pohodlí a zároveň mít každodenní pohyb.

PodRide a jeho vlastnosti

PodRide je praktické, každodenní vozidlo s jedním sedadlem, které vypadá jako malé autíčko. Má čtyři kola, a proto je velice stabilní v zatáčkách, ale díky své šířce pouhých 75 cm se pohodlně vejde i na cyklostezky.

eud3n301bnxjvqkzxhtt

PodRide je také vodotěsné, a proto budete v suchu za jakéhokoliv počasí. Má vyhřívané přední sklo, měkké sedadlo s opěrkou, a dokonce i malý kufr pro vaše nákupy.

Schéma PodRide

uusf4d2dwmwazoluc6li

Technické parametry

Délka: 180 cm

Šířka 75 cm

Výška: 145 cm

Váha: 70 kg

Elektromotor: 250 W

Rychlost: 25 km/h

Tento „cykloautomobil“ je velmi praktický a zároveň dobrý pro vaše zdraví. Jeho provoz je levný, je přátelský vůči životnímu prostředí a řídit ho je opravdu zábavné.

Více informací najdete na webu zde. Cena tohoto unikátu mezi cyklistickými koly a automobily, se bude pohybovat mezi 2-3 tisíci EUR, tedy cca 54-81 000 Kč.

zdroj/foto: jmk-innovation

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru