Dnes vyšlo 1 článků

Podpora LTE v automobilech

V loňském roce jste toho pravděpodobně o LTE slyšeli již hodně. Možná máte dokonce smarpthone, který LTE standard podporuje. Ale co vaše auto? Ne, nesmějte se. Ten den, kdy tohle bude normální, už není tak daleko.

Audi se tento týden stalo první společností, která přinese LTE do automobilů. Tahle německá automobilka bude integrovat podporu LTE do svého S3 Sportback. Zákazníci budou pro tohle autíčko potřebovat SIM kartu s datovým tarifem a pak budou schopni udělat si z vlastního auta WLAN hotspot a surfovat na internetu prostřednictvím svého telefonu nebo tabletu.

Audi S3 Sportback

Audi S3 Sportback

Budete moci dokonce získat tak velkorysou datovou nabídku, že vaši spolujezdci budou moci během vašeho řízení klidně i streamovat videa. Řidiči budou mít přístup ke službám jako je Google Earth a Google Street View (kvůli navigaci) , budou si moci pouštět hudbu přes internetová rádia  a díky Audi Connect budou mít přístup k online datům o dopravě. Navíc Audi nabízí funkce Facebooku a Twitteru stejně jako posílání emailů a SMS.

Od července je LTE k dispozici v Audi S3 Sportback a pro všechny ostatní varianty rodiny A3 bude dostupné od listopadu. Zatím však není jasné, zda se bude jednat o možnost dostupnou pouze v Německu.

Zdroj: tomshardware.com

Komentáře

Nahoru