Podmínky Amazonu počítají se zombie apokalypsou

Co budete dělat, až započne velká zombie apokalypsa? No? Nevíte? Amazon v tom má naprosto jasno. Zombíky totiž zahrnul i do svých podmínek pro Amazon Web Services.

Amazon Web Services je cloudová platforma, kterou mohou využívat menší i velké firmy. Amazon tam dává k dispozici spoustu užitečných služeb a nástrojů, mezi nimi i 3D herní engine Lumberyard pro vytváření her.

amazon-zombie-apocalypse-clause-terms-service-lumberyard-game-engine-development_0

V případě zombie apokalypsy prostě neplatí žádná pravidla

Engine je starý asi dva týdny, Amazon ho představil s velkou slávou a evidentně si dal záležet i na psaní podmínek používání. Píše se tam totiž:

„Veškeré užívání Lumberyard musí být v souladu s podmínkami užití AWS. Lumberyard není určený pro používání v bezpečnostních a kritických situacích stejně jako v provozu zdravotnické techniky, automatizovaných dopravních systémech, autonomních vozidlech, řízení letadel, jaderných zařízeních, kosmických lodích s posádkou nebo pro vojenské účely.
Nicméně toto omezení neplatí v případě výskytu širokosáhlé virové infekce přenášené kousnutím nebo kontaktem s tělními tekutinami, která způsobí, že obživnou lidské mrtvoly a budou se snažit konzumovat tělo, krev, mozek nebo nervovou tkáň žijících lidí a že pravděpodobně dojde k pádu organizované civilizace.“

Podmínky jsou psány docela komplikovaně, takže si to ujasněme. Engine Lumberyard je zakázáno používat všude tam, kde jde o lidské životy, ale pokud přijde zombie apokalypsa, pravidla neplatí a vy můžete udělat cokoliv, abyste přežili.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru