Podle britské sázkové kanceláře jsou uživatelé iPhonů nejchytřejší

Podle britské sázkové kanceláře jsou uživatelé iPhonů nejchytřejší

Britský sázková kancelář vyvinula test, s kterým odzkoušela uživatelé telefonů různých značek. Podle výsledků jsou nejchytřejší uživatelé Apple iPhone, na druhém místě Nexus…  Je to pravda? Zkuste si taky ten samý test…

Podle průzkumů jsou uživatelé iPhonu inteligentnější než uživatelé ostatních telefonních značek (Samsung, HTC…). Tento průzkum vychází z výsledků testů britské sázkové kanceláře, která vytvořila takový to test zaměřený především na inteligenci.

Testu se zúčastnilo více než 1000 respondentů, úkolem bylo odpovědět, v co nejkratším časovém úseku. Nejdéle to trvalo uživatelům, kteří používají telefony Blackberry, a naopak nejméně to trvalo již zmiňovaným uživatelům iPhonů.

Featured1

Chronologicky seřazená místa jednotlivých telefonů

Test si můžete vyzkoušet i vy, ale bohužel (nebo naštěstí) je v angličtině. Naleznete v něm otázky typu: Jaké je další číslo v pořadí? 2,5,10,17,26 … nebo Některé měsíce mají 30 dnů, některé měsíce mají 31 dnů. Jaký měsíc má 28 dnů?

A co vy, máte doma iPhona? A cítíte se kvůli němu a nebo díky této studii chytřejší? :-)

foto/zdroj: www.extremetechappadvice

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

  • Zogoth Zogothowicz

    Jojo nedávno jsem potkal dva takový I jednoho v bance druhého ve vlaku. Oba jsem měl chuť za jejich inteligentní chování kopnout do břicha.

Nahoru