Podivná křídla vám pomohou flirtovat

Existuje spousta aplikací, které vám usnadní online randění. Jenže co setkávání naživo? S tím už vám jen tak ledajaká aplikace nepomůže. V Londýně se však podařilo vytvořit podivná křídla, co by mohla oslovování lidí usnadnit.

Čtyři londýnští studenti designu vytvořili Ripple. Těžko se to popisuje, tak se raději podívejte na obrázek. Vypadá to podobně jako křídla, nicméně jsou umístěná spíš na ramenou a skládají se ze spousty malých chapadel. Ty bohužel při pohybu trochu šustí.

Ripple sea8

A co tak úžasného tahle mašinka umí? Je určena ženám a prozradí jim, kdo o ně má zájem.

Jak Ripple funguje?

Ripple si nasadíte na ramena a pak už jen necháte pracovat dvě kamery. Ty monitorují lidi kolem vás, a pokud objeví někoho, kdo se na vás dívá, zavlní se (odtud název ripple, což znamená vlnění). Tenhle efekt vám prý připomene, že se nemáte hrbit, díky čemuž se budete cítit jistější.

Pokud zařízení zjistí, že se navzájem přitahujete, začnou se chapadla natahovat směrem ke druhému člověku. To prý zvyšuje kontakt mezi lidmi. A taky budete mít dobré téma k hovoru. Každého bude nejspíš zajímat, proč vaše křídla tančí.

Ripple sea16

Přístroj navíc hřeje, když proběhne oční kontakt mezi vámi a vaším novým objevem, abyste se cítili pohodlněji. I když… Pokud jste nervózní a potíte se, případně se červenáte, teplá chapadla je asi to poslední, co byste potřebovali.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru