Dnes vyšlo 15 článků

Podívejte se, kolikrát jste něco vyhledávali na Googlu

Napříč sociálními sítěmi se začal šířit odkaz history.google.com/history, který vám po přihlášení ke svému účtu Google zobrazí podrobné statistiky o vašich aktivitách na webu a v aplikacích. Prohlédnete si minulé vyhledávací dotazy a obsah, který jste si prohlíželi v prohlížeči Google Chrome a jiných prohlížečích. Historie vyhledávání nepředstavuje žádnou novou funkci, nicméně rozšířilo se sdílení statického grafu.

Můžete se tak se svými přáteli podělit, kolikrát jste celkem vyhledávali a na jaké stránky jste nejvíce klikali z vyhledávání. Stačí navštívit stránku history.google.com/history a vpravo nahoře nastavit časové období. Poté se vám zobrazí celkový počet vyhledávání a webové stránky, na jaké jste se z vyhledávání dostali.

historie google

Zobrazení celkového vyhledávání z a celé období

Funkce započítává pouze taková hledání, u nichž jste byli přihlášení ke svému Google účtu. Pakliže používáte smartphone se systémem Android, můžete si přehrát své nahrávky hlasu. Podmínkou však je mít v telefonu nastavený příkaz Ok Google.

A v neposlední řadě můžete zhlédnout historii vyhledávání a sledování na YouTube. Závěrem se můžete podívat na historii polohy.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru