Dnes vyšlo 15 článků

Podepsán Adolf Hitler. Trollové zaplavili Klausovu petici proti imigrantům

Petice bývalého prezidenta Václava Klause, která bojovala proti imigraci, byla po necelém dni z webu stažena. Petici „Proti imigraci“ si na paškál vzali internetoví trollové, jež se podepisovali pod fiktivními jmény či jmény historických a současných osobností.  Podepsal se Adolf Hitler, Klement Gottwald i kačer Donald.

Na webu www.protiimigraci.cz byl veřejně přístupný seznam podepsaných. Přestože se administrátoři snažili falešná jména mazat, nápor trollů byl natolik silný, že byl seznam stažen ze stránky. Petr Macinka z Institutu Václava Klause řekl, že pod peticí se podepsalo během prvních dvou hodin přes 10 tisíc lidí. Jakmile se na stránce objevili internetoví trollové, byl seznam odstraněn a na stránkách bylo zveřejněné pouze počítadlo. To později také zmizelo a nyní je tam dostupný pouze formulář s ochranou proti robotům. Po stažení seznamu se přestal útok trollů.

4-klaus_s_1

Takto řádili trollové…

Václav Klaus touto peticí vyzývá vládu, aby zajistila vnitřní bezpečnost a vnější nedotknutelnost hranic státu. A měla by k tomu využít veškeré prostředky včetně policie a armády. Žádá odmítnutí kvót pro přerozdělování uprchlíků. Celé znění petice si můžete přečíst na výše zmíněné stránce. Prvním signatářem se stal sám Václav Klaus.

Zdroj: E15

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru