Dnes vyšlo 15 článků

Pod velením náramku: za zlozvyk dostanete elektrický šok

Pod velením náramku: za zlozvyk dostanete elektrický šok

Prokrastinace, přejídání, nadměrné utrácení, časté používání sprostých slov… toto je jen malý výčet zlozvyků,kterých by se lidi nejraději zbavili, ale neví jak. Snaží se, ale nic na to nezabírá. Zvyk je zkrátka železná košile a těžko se z ní vyvléct. Ale 50 tisíc lidí už zkusilo nový způsob a vydá, že s ním jsou spokojeni. O co jde? Nosí náramek, který jim dá při každém projevu jejich zlozvyku elektrický šok o síle 350 voltů.

Náramek vás na jedno nabití dokáže potrestat celkem 150 krát. Záleží samozřejmě na vás, zda ho budete nosit, ale lidé, co si ho koupili, dávají vcelku pozitivní recenze. Umění sebekontroly je hezká věc, ale někdy je třeba externího pomocníka. Náramek byl nápadem američana Maneesh Sethi. Ten prý zjistil, že brouzdání po sociálních sítích mu zabere 30 hodin za jeden týden. Tento údaj pro něj byl šokující a tak přišel s náramkem, který nad ním bude držet ruku. Náramek je designerský velmi jednoduchý a jako modní doplněk asi nebude to pravé ořechové. Nicméně v tomto případě účel světí prostředky. Náramek je černý a je na něm červený blesk.

maxresdefault

A jak náramek funguje?

Jako většina novodobých vynálezů, pracuje díky aplikaci v mobilním telefonu. V aplikaci si navolíte prohřešky, s kterými chcete zatočit. Náramek dokáže spočítat kalorie a napojí se i na váš bankovní účet, kde sleduje, zda jste nepřekročili stanovený limit. Hodně kruté je nastavení budíku – můžete si nastavit hodinu, kdy musíte vylézt z postele. Zkrátka budete vyhnáni elektrickým šokem.

Pokud se elektrických šoků bojíte nebo na sebe nechte být tak přísní, můžete je nahradit pouhým pípnutím nebo vibrováním. Náramek je nazván Pavlok, stejně jako aplikace přes kterou ho spravujete. Název je odvozen od Ivana Petroviče Pavlova, který objevil podmíněný reflex.

Zdroj, foto: pavlok.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru