Dnes vyšlo 15 článků

Pod pokličkou YouTube: Luxusní a moderní kanceláře v San Bruno

YouTube není poslední dobou jen web plný videí. Dá se říci, že je to životní styl. Lidé, kteří se tvorbě videí věnují, vám určitě potvrdí, že jim YouTube od základu změnil život. A je jen na jejich přístupy, zda-li to bylo k lepšímu či horšímu. Avšak denně na tuto stránku několikrát zavítáme, ale víte, kdy vůbec vznikla?

YouTube je brán jako jakési děťátko Googlu, což je po jisté stránce pravda. Avšak ještě před tím (v únoru 2005) tuto stránku spustili tři bývalí zaměstnanci PayPalu. A vzhledem k tomu, že se jim podařilo najít celkem zajímavou koncepci webu, o rok později je oslovil již zmiňovaný kalifornský velikán. Za YouTube jim kdysi nabídl neuvěřitelných 1,65 miliard dolarů. Tehdy to jen pro informaci bylo něco přes 30 miliard korun.

Google následně tento web předělal a upravil k obrazu svému. A kde mají kanceláře? Příhodně to není u Googlu, tedy v Mountain View, ale též v kalifornském San Brunu, kde jsou jedny z nejluxusnějších kanceláří světa.

youtubes-san-bruno-hqs-are-the-only-google-office-with-a-full-length-lap-pool-this-indoor-pool-is-connected-to-the-fitness-center-which-offers-swim-classes-or-paid-personal-trainings-some-youtubers-even-teach-the-classes-themselves why-walk-when-you-can-ride-youtubes-hqs-are-stocked-with-scooters-and-bikes-for-meeting-to-meeting-transportation YouTube HQ the-grand-youtube-slide-stretches-the-length-of-one-full-story-connecting-the-second-and-third-floors the-brandlab-is-a-place-for-customersexecutives-and-their-advertising-or-creative-agencies-who-are-charged-with-building-brands-and-growing-revenueto-think-through-how-they-can-create-better-connections-with-people many-employees-bring-in-their-dogs-to-the-office-each-day googles-emphasis-on-health-wellness-and-fitness-doesnt-stop-at-the-gym-and-fitness-centers--walkstations-are-scattered-throughout-the-office-so-youtubers-can-leave-their-desks-and-take-a-treadmill-stroll-while-on-the-computer for-anyone-who-needs-a-midday-snooze-or-refresher-the-nap-pod-under-the-youtube-slide-can-be-reserved-and-is-equipped-with-a-massage-chair-music-system-and-blackout-screen for-another-cool-office-space-check-out for-a-quick-break-or-meeting-over-some-golf-the-putting-green-is-the-perfect-place-to-chat-there-are-even-cardboard-cutouts-of-youtube-stars-like-psy-and-justin-bieber-cheering-you-on collaboration-is-at-the-heart-of-all-youtube-projects-and-the-office-space-supports-it-with-open-areas-and-communal-style-work-spaces-employees-from-all-levels-and-positions-sit-side-by-side-and-work-together

 Zdroj: BusinessInsider, YouTube

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru