Tisková zpráva: Poctivé a čerstvé regionální potraviny přímo od farmářů

Zaujaly nás poctivé farmářské výrobky, které svým zákazníkům dodávají farmáři ze statku Zelený grunt, Jiří a Terezie Erlebachovi, provozovatelé farmářského obchodu Zelený grunt a internetového obchodu Zelené bedýnky.

Ochutnejte s námi čerstvou zeleninu, ovoce, mléčné výrobky, uzeniny a další potraviny a pochopíte, proč dnes stále více spotřebitelů vyhledává dodavatele regionálních potravin v domácí kvalitě. Na rozdíl od velkých dodavatelů do obchodních řetězců se před spotřebiteli neskrývají farmáři a menší prvovýrobci za anonymitu akciových aj. společností a nejsou jim diktovány cenové podmínky, za kterých musí překupníkům své produkty vyrábět a dodávat. Ověřený původ farmářských potravin, se kterými osobně přichází jejich výrobci a dodavatelé k nám spotřebitelům, jsou tak tou nejlepší zárukou 100% kvality. Stačí jen ochutnat…

Kvalitní regionální potraviny

Stále více spotřebitelů se v současnosti ptá po kvalitních farmářských produktech, které mnohdy mají možnost zakoupit třeba jen na farmářském trhu nebo ve specializované prodejně. Někdy je to opravdu těžké, protože i přes velkou marketingovou nabídku takzvaných farmářských produktů nekupujeme potraviny z farem, ale pouze potraviny vyráběné pod obchodním označením farmářské produkty. Pokud tedy i vy hledáte způsoby, jak se stravovat zdravě a kvalitně, navštivte internetový obchod www.zelene-bedynky.cz nebo kamenný farmářský obchod Zelený grunt ve Slaném, kde všechny produkty uvidíte na vlastní oči.

Zákazníci si zde chválí především bohatý výběr kvalitních potravin prodávaných za rozumné ceny. „Ve farmářské prodejně, kterou provozují farmáři ze statku Zelený grunt, nakupuji spokojeně už několik měsíců. Využívám jak e-shop, tak i kamennou prodejnu, kde vždy pořídím kvalitní a čerstvou zeleninu, ovoce, maso, uzeniny či mléčné výrobky,“ říká paní Jana ze Slaného. Farmáři ze statku pak dodávají: „…tím, že se na výrobě části sortimentu sami podílíme a úzce spolupracujeme s našimi dodavateli, dobře rozumíme tomu, co děláme, a rádi bychom naše zákazníky naučili rozpoznávat skutečné farmářské potraviny.

Jak poznat farmářské potraviny

Bohužel mnoho překupníků dnes parazituje na dobré pověsti farmářů a poctivých dodavatelů. Sami vlastníci obchodu přiznávají, že se často setkali s názory lidí, kteří v běžných obchodech viděli výrobky označené jako „farmářské“, ačkoliv s nimi neměli nic společného a říkají: „Farmářské produkty hledejte především u farmářů a jejich dodavatelů. Dnešní právní legislativa umožňuje používat při označování potravin obchodní označení, která nemají s původem daného výrobku nic dočinění. V obchodech najdete např. farmářské klobásy z komína, které jsou vyrobeny s použitím „průmyslových technologií“ a v podmínkách, které nemají s farmářským prostředím vůbec nic společného. Zákazník je tak v rámci zákona klamán. Při nákupu farmářských produktů je také dobré si ověřit, zdali má farmářský dodavatel – prodejce skutečně vlastní farmu nebo jen firmu s „farmářským“ obchodním označením.

Jak probíhá nákup na Zelené-bedýnky.cz

„V internetovém obchodě s farmářskými produkty vždy nakoupím velmi výhodně. Pokud chci něco ochutnat, kupuji jen po kusech. Když ale mám s výrobky dobrou zkušenost, koupím klidně cenově zvýhodněný balíček – celou bedýnku nebo farmářský košík,“ říká spokojeně paní Jarka z Prahy, které se také líbí, že při objednávce nad 400 Kč nemusí platit žádné dopravné.

„Ovoce i zelenina jsou plné vitamínů, mají výraznou chuť i vůni. Mléčné výrobky a uzeniny zase nejsou průmyslově zpracované a pocházejí pouze od odpovědných chovatelů z Čech. Naším cílem není dodávat jakékoli zboží co největšímu počtu zákazníků po celé České republice, naším cílem je vybudovat s našimi zákazníky dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře a přinášet jim maximální kvalitu farmářských produktů a služeb. Především však chceme spolu s našimi zákazníky podporovat přirozený rozvoj našeho venkova a regionální ekonomiku, aby dalším generacím z naší krásné země vůbec něco zůstalo“ dodávají farmáři ze Zeleného gruntu nakonec.

Copyright (c) 2014 RETEL GROUP s.r.o.

Kontakt:

Jiří Erlebach

Zelený grunt

Drchkov 4

274 01 Slaný

GSM: +420 722 438 960

e-mail: info@zelene-bedynky.cz

web: www.zelene-bedynky.cz

ČTK ke zprávě vydává fotografie, které jsou k dispozici ve Fotobance ČTK na adrese https://multimedia.ctk.cz/cs/foto/hledani?sendFlag=1&q=protext&name=1&lang=none&service%5B%5D=1&service%5B%5D=2&service%5B%5D=3&service%5B%5D=4&service%5 B%5D=5&service%5B%5D=6 a na webu Protextu https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru